Rüyada Kayan Yıldız Görmek

Rüyada kayan yıldız görmek yüzünün güleceğine, adından sıkça söz ettiren biri olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduracağına, çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla kayan yıldız görmek ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, her şeyin yoluna gireceğine, kazancının artacağına, hayatının düzene gireceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünde kayan yıldız görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, kısmetin ve talihin açılacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, bildiklerini ve deneyimlerini bütün iş arkadaşları ile paylaşacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nisa

rüyamda bir sürü pasparlak yıldız kayıyordu gökyüzü çok güzeldi tahta bir kafesin içinde bir kız çocuğu vardı onu orda çıkardım yani kurtardım

nisa

teşekkür ederimm