Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, her zaman şükür içinde olacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada acıkmış kedi görmek iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, kapanan kapıların açılacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine delalettir.

Rüyada ağaçta kedi görmek çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlayan kedi görmek hayırlı bazı adımlar atacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada ahırda kedi görmek sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ak kedi görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, isteklerinin yerine geleceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamettir.

Rüyada akıllı kedi görmek bahtının ve geleceğinin açık olacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine rivayet eder.

Rüyada akvaryumda kedi görmek çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine işaret eder.

Rüyada ala kedi görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve kısa zaman içinde eski sıhhatine geri kavuşacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada alaca kedi görmek eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, yüzünün güleceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına alamet eder.

Rüyada altın kedi görmek dünya hayatında isteklerinin gerçekleşeceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, güzel günler geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ameliyatlı kedi görmek hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, hayatının yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ankara kedisi görmek başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, sorunların teker teker aşılacağına delalet eder.

Rüyada anne baba kedi görmek maddi kolaylığa ulaşacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne diyen kedi görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada anne kedi görmek rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine inanılır.

Rüyada apartmanda kedi görmek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının kedisini görmek maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arsız kedi görmek sevinç ve sürura, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada asabi kedi görmek hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, hayatının bir anda değişeceğine alamet eder.

Rüyada asansörde kedi görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada aşık kedi görmek iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, bol para kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada asılı kedi görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, muradına ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada asılmış kedi görmek birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına alamet etmektedir.

Rüyada aslan kedi görmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayağa dolanan kedi görmek aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, işinde zafer elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ayağa kalkmış kedi görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada aynada kedi görmek hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada azgın kedi görmek her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada azmış kedi görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayatının güzelleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bacağa sürtünen kedi görmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılmayacağına yorulur.

Rüyada bacak arasında kedi görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bağıran kedi görmek bereketli işlere gireceğine, hastalıkların uzak duracağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına tabir olunur.

Rüyada bağlanmış kedi görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bakımlı kedi görmek çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada balık kedi görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada banyoda kedi görmek son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kedisini görmek mutlu bir beraberlik yaşanacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine yorulur.

Rüyada başucunda kedi görmek ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baygın kedi görmek maddi sıkıntılarından kurtulacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada bayılan kedi görmek kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bebek kedi görmek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına yorulur.

Rüyada bembeyaz kedi görmek kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beşikte kedi görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, yeni ve güzel bir alışkanlık edinileceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada besili kedi görmek güçlendikçe güçleneceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, kurulu düzeni olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beslediğin kediyi görmek işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, hayır duaları alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz pamuk kedi görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyazlı sarılı kedi görmek itibarın artacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada biblo kedi görmek çok sevineceğine, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bıçaklanmış kedi görmek büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada binada kedi görmek karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada binlerce kedi görmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada bitli kedi görmek yaşamına farklı bir yön vereceğine, hayatının düzelmeye başlayacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada bodrumda kedi görmek nimetin ve kazancın artacağına, başarılarının takdir edileceğine, yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada boğuşan kediler görmek hayırlı bir işe iştirak edileceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada boklu kedi görmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüyada bolca kedi görmek kendi işini kuracağına, işleri yoluna sokacağına, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada boz kedi görmek para sıkıntısından kurtulacağına, geleceğinizin güzel olacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine alamettir.

Rüyada buluttan kedi görmek tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyülü kedi görmek hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, şansının döneceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada camda kedi görmek sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cami avlusunda kedi görmek ruhen ve bedenen iyileşeceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide kedi görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, hayırlı işlere para yatıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çamurlu kedi görmek kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çok daha büyük işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada can çekişen kedi görmek kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, rızkın ömür boyu süreceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına inanılır.

Rüyada canavar kedi görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine alamet eder.

Rüyada canlanan kedi görmek çok büyük miktarda para kazanacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada canlı kedi görmek yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çantada kedi görmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada çatıda kedi görmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada cebinde kedi görmek yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çelimsiz kedi görmek sorunlarını çözmek için etrafındakilere yol göstereceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada cenazede kedi görmek güzel gelişmeler yaşayacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına delalet eder.

Rüyada çeşitli kedi görmek deneyim kazanacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine işarettir.

Rüyada çift kedi görmek arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, kısmetin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiftleşen kedi görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına işaret eder.

Rüyada çıldırmış kedi görmek ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada cılız kedi görmek çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cin kedi görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çirkin kedi görmek işlerine dört elle sarılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına yorulur.

Rüyada çizmeli kedi görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada çocuğunu kedi görmek el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, muradına ereceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çokça kedi görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine inanılır.

Rüyada çöplükte kedi görmek hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine inanılır.

Rüyada çöpte kedi görmek çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına alamettir.

Rüyada çukurda kedi görmek tövbelerin kabul olacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada çuvalda kedi görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, çok hayırlı işlere atılacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına inanılır.

Rüyada değişik kedi görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada delirmiş kedi görmek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, gelirinin garanti olacağına alamet eder.

Rüyada deniz kedisi görmek hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada derede kedi görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada derisi soyulmuş kedi görmek aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dev kedi görmek ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, çok üst mevkilere geleceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada dışarıda kedi görmek evlenme yolunda adım atacağına, dileklerinin tutacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada dolapta kedi görmek takdir toplayacak işler yapacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına tabir olunur.

Rüyada doldurulmuş kedi görmek kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada dört kedi görmek rahata erileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, imkanlarının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dövüşen kedi görmek hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, hayır getirecek işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada düğünde kedi görmek düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, helal kazanç elde edileceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada dükkanda kedi görmek kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada duran kedi görmek yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına işaret eder.

Rüyada düşman kedi görmek işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada duvarda kedi görmek hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, rahatının yerine geleceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada eğitimli kedi görmek dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, yaşamının bir disipline oturacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elbise giymiş kedi görmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, dertlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada elbiseli kedi görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada engelli kedi görmek stres atacağına, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, sorunların çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada enik kedi görmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ensede kedi görmek yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, aile fertlerinin mutluluğu için kendisini adayacağına, rütbesinin artacağına tabir olunur.

Rüyada eski kedimi görmek yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada esneyen kedi görmek rızkın kesilmeyeceğine, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada evde gezen kedi görmek ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ezan okuyan kedi görmek kısmetin ve şansın açılacağına, masa başı bir işe girileceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ezilen kedi görmek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, idealist kimse olacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada farklı kediler görmek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada felçli kedi görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada firavun kedisi görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine, borçların kapanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fırında kedi görmek kısmetinin açılacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada gebe kedi görmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada gece kedi görmek eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, küs kimselerin barışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada giyinmiş kedi görmek hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada giysili kedi görmek hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, mevcut olumsuz bir durumdan kurtulmak için bazı yollar deneneceğine ve başarılı olunacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine alamettir.

Rüyada gökyüzünde kedi görmek kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada görünmez kedi görmek zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, borçlarının kalmayacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gözleri parlayan kedi görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, en büyük hedeflerinden birinin gerçek huzuru bulmak olacağına alamettir.

Rüyada gözlüklü kedi görmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına işaret eder.

Rüyada gözü kapalı kedi görmek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, yeni işler alacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada güçlü kedi görmek sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gülen kedi görmek eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gülümseyen kedi görmek hayatının kolaylaşacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına alamet eder.

Rüyada hamamda kedi görmek işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, daha güçlü hale geleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının kedi görmesi çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, huzur ve şifa bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hareketli kedi görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iyileşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada haşlanmış kedi görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hastalanmış kedi görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, durgun giden işlerin açılacağına delalettir.

Rüyada hastalıklı kedi görmek her şeyin yolunda gideceğine, iyi şartlara kavuşacağına, çok sağlıklı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hastanede kedi görmek kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kulluk derecesinin artmasına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada havlayan kedi görmek uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına delalettir.

Rüyada havuzda kedi görmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hayalet kedi görmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada hayvan kedi görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hediye kedi görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine, rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hep kedi görmek kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırcın kedi görmek yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada hırsız kedi görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, malının ve parasının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada huysuz kedi görmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada ikiye bölünmüş kedi görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada inatçı kedi görmek hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, hasret ve özlem gidereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada inek kedi görmek kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, ruhunu güzelleştireceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada inleyen kedi görmek kazalardan ve belalardan korunacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, derdinin, kederinin dağılacağına tabir olunur.

Rüyada insan suratlı kedi görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, bir kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada insan suretinde kedi görmek hayatının zevkli ve güzel hale geleceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada insana dönüşen kedi görmek kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, tüm dertlerinin biteceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada insanı kedi görmek dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına delalettir.

Rüyada işeyen kedi görmek yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, gönül sızılarının dineceğine işaret etmektedir.

Rüyada ishal kedi görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına alamet eder.

Rüyada ısıran kedi görmek sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslak kedi görmek heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, işindeki verimin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iyi huylu kedi görmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada iyi kedi görmek eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, hayır vereceğine, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kabaran kedi görmek hayatından razı geleceğine, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, hakkını alacağına delalettir.

Rüyada kabede kedi görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kafeste kedi görmek dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahve falında kedi görmek üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahve kedi görmek duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, maddi imkanlarının çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kalabalık kedi görmek Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine alamettir.

Rüyada kambur kedi görmek alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, maddi imkânların genişleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kanser kedi görmek hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına işaret eder.

Rüyada kapı arkasında kedi görmek eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına rivayet eder.

Rüyada kapı eşiğinde kedi görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, hayırsız bir kapıyı kapatacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada kapkara kedi görmek geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada karakulak kedisi görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta kedi görmek hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada karnı yarılmış kedi görmek prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada karnında kedi görmek yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada katil kedi görmek işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaybolan kedi görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine alamettir.

Rüyada kayıp kedi görmek emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, bol kazanç elde edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kazanda kedi görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kel kedi görmek yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kilolu kedi görmek hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, yeni mallara sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kınalı kedi görmek çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kırçıllı kedi görmek kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kıyafetli kedi görmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine yorumlanır.

Rüyada kızarmış kedi görmek neşenin yerine geleceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kızgın kedi görmek çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına yorulur.

Rüyada kızıl kedi görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok büyük mutluluk duyacağına, dininden vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada klozette kedi görmek gösterişli halinin hemen fark edileceğine, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, ailesi, akrabaları, iş arkadaşları gibi sürekli yakınında olan kişiler ile hep iyi geçineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman kedi görmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına delalettir.

Rüyada kokan kedi görmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, ticaretinin açılacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada kolsuz kedi görmek zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada koltukta kedi görmek iyi şeyler yaşayacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşuda kedi görmek rahat bir hayata adım atılacağına, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, yaşam tecrübesi edineceğine yorumlanır.

Rüyada korkak kedi görmek daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada korkan kedi görmek rahat erileceğine, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada koynunda kedi görmek üzüntülerinin son bulacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kudurmuş kedi görmek kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, şan şöhret kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuduz kedi görmek eşyaların yenileneceğine, ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayırlı işlere girişileceğine alamettir.

Rüyada kül kedisi görmek çok mutlu olacağına, sevineceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada kulaksız kedi görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kumral kedi görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, rahata kavuşacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada kundakta kedi görmek hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, maddi olarak büyüyeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kurbanlık kedi görmek ortak edineceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada kurtlanmış kedi görmek işlerinin bollaşacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kafesinde kedi görmek maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine işarettir.

Rüyada kuş kedi görmek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş yuvasında kedi görmek kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kutuda kedi görmek eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, rahatlığa kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada küvette kedi görmek çok güzel bir evlilik yapılacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuyruksuz kedi görmek sevdikleriyle arasının açılacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, işlerin açılacağına inanılır.

Rüyada kuyuda kedi görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada lacivert kedi görmek donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada leopar kedi görmek herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada makyajlı kedi görmek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mart kedisi görmek gereken tüm imkânları elde edeceğine, ev sahibi olacağına, kişinin yüzünün artık güleceğine delalet eder.

Rüyada masum kedi görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, çok sevilip sayılacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada merdivende kedi görmek sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada mezarlıkta kedi görmek her zaman şükür içinde olacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına işaret eder.

Rüyada minik kedi görmek işlerin sürekli artacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada minyatür kedi görmek etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, parasal sorunların giderileceğine tabir olunur.

Rüyada misafirlikte kedi görmek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Rüyada mısır kedisi görmek iş üstüne iş teklifi alacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada misk kedisi görmek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, hoşgörülü biri olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada miskin kedi görmek kendisine olan güveninin artacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, daha fazla mal sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada miyavlayan kedi görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor kedi görmek hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, hasta olanın iyileşeceğine inanılır.

Rüyada mutfakta kedi görmek geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mutlu kedi görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine yorulur.

Rüyada nankör kedi görmek kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına inanılmaktadır.

Rüyada nefsini kedi görmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada obez kedi görmek kazancını arttıracağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada öfkeli kedi görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada okulda kedi görmek kazancının eksilmeyeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş sari kedi görmek çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüp dirilen kedi görmek rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada onlarca kedi görmek sayısız hayır işleyeceğine, sevinç duyulacak bir haber alınacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada öpüşen kedi görmek kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye işaret etmektedir.

Rüyada ormanda kedi görmek kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada otobüste kedi görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, çok önemli noktalara geleceğine, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada oyuncu kedi görmek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine delalet eder.

Rüyada özürlü kedi görmek üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, rahat ve huzurlu olunacağına, Allah’ın mübah kıldıklarına meyil edeceğine delalet eder.

Rüyada papyonlu kedi görmek sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına alamet eder.

Rüyada pencerede kedi görmek sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada peşinden gelen kedi görmek uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin kedisini görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada pirelenmiş kedi görmek uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, asla harama bulaşmayacağına, gönlünce yiyip içeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş kedi görmek mevlit okutacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada poşette kedi görmek çok büyük başarılar kazanacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada rengarenk kedi görmek sermayesini riske etmeyeceğine, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamet eder.

Rüyada robot kedi görmek çevresinin genişleyeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine delalettir.

Rüyada saçında kedi görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sadık kedi görmek kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sağlıksız kedi görmek karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sahipli kedi görmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, işinde zafer elde edeceğine, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine alamet eder.

Rüyada sakallı kedi görmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sakat kedi görmek aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, ferahlayacağına inanılır.

Rüyada sakatlanan kedi görmek girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, bir arkadaşının yardımına koşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sakin kedi görmek göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, kendini her konuda geliştireceğine delalettir.

Rüyada saklanan kedi görmek aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, kazanç kapılarının açılacağına, aydınlanacağına işaret eder.

Rüyada saldırgan kediler görmek rahata ereceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada salonda kedi görmek ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada samanlıkta kedi görmek kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, bol bol hayır duası alınacağına yorulur.

Rüyada şapkalı kedi görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına yorulur.

Rüyada sarhoş kedi görmek engel tanımayan biri olacağına, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada sarılan kedi görmek çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarışın kedi görmek dertlerin biteceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şarkı söyleyen kedi görmek uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada şaşı kedi görmek konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların hayır dualarının alınacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada şekli bozuk kedi görmek bir bebek sahibi olacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, çok saygın bir iş markası olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sepette kedi görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, verimli işlere gireceğine, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevimsiz kedi görmek ailenin büyüyeceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sevişen kedi görmek maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, büyük bir mala sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeytan kedi görmek başarısının artacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeytani kedi görmek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, eve huzur dolacağına, ticaretinin büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sıçan kedi görmek bir durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sihirli kedi görmek hem maddi hem de manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada sıkışmış kedi görmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına alamettir.

Rüyada simsiyah kedi görmek maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sınıfta kedi görmek evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, rahatının yerine geleceğine, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada sinirli kedi görmek makbul olandan vazgeçmeyeceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şirin kedi görmek rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada sırnaşan kedi görmek önemli işlere imza atacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine delalettir.

Rüyada sırnaşık kedi görmek içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, rüya sahibine dua edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sırtımda kedi görmek sorunlarının günden güne azalacağına, yakınında bulunan sevdiği kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, ruhen rahatlığa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sofrada kedi görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, düşmanların çok üzüleceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada söz dinleyen kedi görmek sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, ticaretinin hızlanacağına inanılır.

Rüyada suda yasayan kedi görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hoşluk içinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli kedi görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürü kedi görmek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada süs kedisi görmek insanların saygısının kazanılacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına inanılır.

Rüyada susamış kedi görmek iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada süt veren kedi görmek rahata ereceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tabirleri kedi görmek sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık kedi görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tarlada kedi görmek maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine işarettir.

Rüyada taştan kedi görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, şansın yaver gideceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tavşan kedi görmek bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına, stresten uzaklaşılacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tehlikeli kedi görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine alamettir.

Rüyada teknede kedi görmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, kendi işinin başına geçeceğine rivayet eder.

Rüyada tencerede kedi görmek hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ters dönmüş kedi görmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tırmalayan kedi görmek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tıslayan kedi görmek insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, aile büyüklerinden birinin işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada titreyen kedi görmek çok rahat edeceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına delalettir.

Rüyada topal kedi görmek seyahatlere katılacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine alamettir.

Rüyada topallayan kedi görmek mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, rahat edeceğine, bilgi sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada toplu kedi görmek hayata karşı cesaretleneceğine, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada toprakta kedi görmek karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, bol rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada torbada kedi görmek çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine delalettir.

Rüyada tuhaf kedi görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada türbede kedi görmek planladığı kariyeri yapacağına, Allah tarafından korunacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada turkuaz kedi görmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada tuvalet deliğinde kedi görmek bir koyduğu işten üç alacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalete kedi görmek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına delalet eder.

Rüyada üç harfli kedi görmek sorunların biteceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına delalettir.

Rüyada uçakta kedi görmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, dardaki dostlarına kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, geleceğinin kendisine hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada ufak kedi görmek çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, rüya sahibine dua edileceğine, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada uslu kedi görmek uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, resmi görevlerde bulunacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada üşümüş kedi görmek müjdeli haberler alacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuklayan kedi görmek uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına delalettir.

Rüyada uyuşuk kedi görmek gülmekten yana bolca nasipleneceğine, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada uyuz kedi görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, kendisi ile baş başa kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaktan kedi görmek başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzaylı kedi görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada üzgün kedi görmek iş konusunda kısmetin açılacağına, insanlardan takdir toplayacağına, büyük zararlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada uzun boylu kedi görmek kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine delalet eder.

Rüyada uzvu eksik kedi görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, dileklerin kabul olacağına işarettir.

Rüyada vampir kedi görmek bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, yardım istediği kişilerin destek vereceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada vaşak kedisi görmek başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanarak sorunlarını çözeceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada vurulmuş kedi görmek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, yüzünde güller açacağına inanılmaktadır.

Rüyada yaban kedi görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yabani kedi görmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yağmurda kedi görmek çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yapışık kedi görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yapışkan kedi görmek onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, işlerinden yana hayır göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yaralanan kedi görmek prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaramaz kedi görmek evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yardıma muhtaç kedi görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yarım kedi görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kedi görmek hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta kedi görmek yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada yavrulamış kedi görmek önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavrusunu emziren kedi görmek zorlukları atlatacağına, maddi güç elde edeceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine alamettir.

Rüyada yavrusunu taşıyan kedi görmek eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yemek masasında kedi görmek yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntısının olmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni doğan kedi görmek istediği her şeye sahip olacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yetişkin kedi görmek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıkanan kedi görmek zorlukları atlatacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılan kedi görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, en yukarılara çıkacağına, ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada yılışık kedi görmek bilgilerle donanacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yırtıcı kedi görmek her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ileride çok zengin biri olacağına işaret eder.

Rüyada yumurtlayan kedi görmek iş hayatındaki başarılarının artacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına delalettir.

Rüyada yüzlerce kedi görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada zararsız kedi görmek çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zayıflamış kedi görmek Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına inanılır.

Rüyada zehirlenen kedi görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, özlemlerin son bulacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada zehirli kedi görmek işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, makamının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zincirli kedi görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
93 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Kardeşimle dışardayız yanımızda iki yavru bir büyük kedi var ben uyukulu gibiyim kedileri önce sevdim sonra yanımdan gitmelerini istedim uyandım ( bekar)

Osman

Rüyamda mavi gömlekli kilolu bir adamın Açık gri renkte kilolu bir kediyi bir dolabın üstünden hızlıca aldığını gördüm.

Demet

rüyamda birtane anne kedi 10 tane kedi doğurmuş ama yavru kedi gibi değilde büyük kedi gibiler üstüne baya kilolular anne kedi orta kiloda ve hepsi bir arabanın tekerine sıkışmış ve çıkamıyorlar neyse ben 8 tane çıkarıyorum ama hepsi 3 ayaklı ve gri renk sonra araba hareket ediyo bağır çağır dur diyoruz bizi duymuyo ve gidiyo gittiği sıra o tekerde bir kedi daha düşüyo ama durumu iyi sadece 1 kedi tekerin arasında kalıyo anne kedi geliyo kalan yavru kedi ölmüş yani sadece birini kurtaramadık

cey

Merhaba, rüyamda yolda dururken tellerin arkasından üç tane tertemiz cins kedi gördüm. Yan tarafımda da köpek yavruları duruyordu. Ben de onları seviyordum ve ben onları severken öğretmenimin kucağında bir bebekle yürüdüğünü gördüm. Sonrasında babaannemin evine gittim ve gerçekte vefat eden dedemin cenazesi vardı. Babaannem birkaç gün yanında kalmamı yalnız kalmaktan çok korktuğunu söyledi ama derslerim olduğu için ve başka yerde kalmakta zorlandığım için ağladım.

Ömer

Rüyamda yavru kedi gördüm bir tane idimiydi fazlamiyo hatirlamiyorum sonra bunlara mama vericektim Mamaya baktım bu MaMA kedilere verilir mi dedim başka yabancı kedi geldi kaç tane bilmiyorum

kiraz

merhaba rüyamda annem ablam ben ve babam evdeydik evimize yeni yavru kediler almıştık o kadar sevimli ve akıllılardı ki ikisi de dişiydi çok tatlılardı birisi sarı kediydi diğeri de gri kediydi anlamını açıklar mısınız

Yonca

Gökten yere ışık yansıdı, ışık yansıdı korkuyordum namaza durdum ayağımın ucuna bir kedi geldi . Sonra kedi kayboldu bir yaşlı adam geldi ve dediki senden önce birini götürdüler senin de yerini hazırladılar son anda vazgeçtiler kendine iyi bak dedi bana

Deniz

Kocaman bir evde küçücük bir kedi vardı benim kedimi birde köpek vardı kediyi ısırıp ısırıp kaçıyordu

pamuk

hayirli cumalar.. ruyamda kediler gordum kucagimda kucuk yavru beyaz bir kedi vardi konusuyordu diye hatirliyorum seviyordum onu

Eda Aydemir

Merhaba ben rüyamda gri alacalı bir kedi gördüm. Bizim evimizdeydi ve beni çok seviyordu. Rüyamda ben evde uzunca bir süre yokmuşum ve geri geldiğimde kedi sürekli bana doğru koşup üstüme atılıyordu. Bende günlük hayatta kediyi pek sevmem ve korkarım bu yüzden kediyi kendimden uzaklaştırmaya çalışıyordum