Rüyada Kilise Görmek

Rüyada kilise görmek verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, işinin ehli biri olacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kilise görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük kilise görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine işarettir.

Rüyada cami kilise görmek ayrılanların kavuşacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, daha çok kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağda kilise görmek belalara denk gelmeyeceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya delalet etmektedir.

Rüyada dışarıdan kilise görmek sorunların eşle ve aile fertleriyle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski kilise görmek kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, muradına ereceğine rivayet eder.

Rüyada hristiyan kilise görmek mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, yakın tanıdıklarla birlikte çeşitli işlere girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, korkularını yeneceğine alamettir.

Rüyada katolik kilisesi görmek başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, işinde hep başarılı olacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük kilise görmek borçlarını ödeyeceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, iyi zamanlar geçireceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine delalet eder.

Rüyada meryem ana kilisesini görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada müslümanın kilise görmesi zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, beklentilerine ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada ortodoks kilisesi görmek tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah kilise görmek isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tarihi eser kilise görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzakta kilise görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yahudi kilisesi görmek gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, gitmediği yerlere gideceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanan kilise görmek sevdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıkılan kilise görmek halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, kızgınlıkların geçeceğine, özgüveninin artacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

rüyamda güneşli bir günde ahşaptan bir villa satın alıyorum(ailemle). villa dağın üstünde ve birçok ahşap villadan biri etrafı çok temiz ve çok güzel ,şehir ayaklarımızın altında çok güzel bir manzara vardı ve sol tarafa baktığımızda diğer dağda da siyah büyük bir kilise vardı. eve geliyoruz ve kargo geliyor ev eşyalarımız kargoda sonra bende evin adresini yazıyorum kilisenin karşısında su nolu villa diye sonra evi diziyoruz ve yemek yemek için oturuyoruz . yemek yerken camdan havuz gözüküyo …

birisi

merhaba. rüyamda kilisedeydim ancak takke takan müslüman kişiler ilahi okuyordu papaz gibi giyinmiş başka kişilerde bu ilahileri dinliyordu, daha sonra ben bir kalorifer peteğinin yanına oturdum ve bağlantısıyla oynadım daha sonra petek su kaçırmaya başladı, daha sonra kilisenin dışında yavru kedi gördüm çocuğum kedinin yanına gitti ve bende onu seni tırmalar diye uyardım fakat çocuğum kedinin yanındaydı kediyi sevdi ve kedi ona hiçbişey yapmadan kendini sevdirdi.