Rüyada Klozetin Üstüne Oturmak

Rüyada klozetin üstüne oturmak işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, hayatının güzellikler içinde geçeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, dertlerine derman arayacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına inanılır.

Rüyada klozetin üstüne oturmak emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kafasını rahatlatacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, eşe dosta yardım edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, hep aradığı mutluluğa ereceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, kazancın sürekli artacağına rivayet eder.

Rüyada klozetin üstüne oturmak yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, alın terinin karşılığını alacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, kafa dağıtacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kazanca kavuşacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma Gül

Merhaba, rüyamda klozetin üstünde oturuyordum.yanımda iki iş arkadaşım vardı erkek olanla yan yana duruyorduk o da klozetin üstünde oturuyordu.kiz olan karşımızda taburede oturuyordu.
Birlikte Konuşuyorduk, erkek olan tuvaletini de yapıyordu sonra o peceteyle silinip kalktı gitti biz de kalktık.

Fatma Gül

Çok teşekkür ederim 🌿