Rüyada Koca Görmek

Rüyada koca görmek esenlik bulacağına, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, tövbelerin kabul olacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, hanesinden rızkının eksik olmayacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan koca görmek rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada aldatan koca görmek üzüntülerin son bulacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayrı yaşadığı kocasını görmek işlerinin rast gideceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayrılmış kocayı görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine delalet eder.

Rüyada başka koca görmek sorunlarından kurtulacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, problemlerinin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cezaevindeki kocasını görmek üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, işlerin düzgün gideceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine yorumlanır.

Rüyada çirkin koca görmek yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, moral bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada cüce koca görmek arka arkaya bitirilen projeler sayesinde işyerinde aranan biri olunacağına, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada doktor koca görmek huzur ve şifa bulacağına, rahat bir döneme gireceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, şehir dışında eğitimlere gideceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşinin kocasını görmek bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, ailesini mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada eski komşunun kocasını görmek sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada esmer koca görmek işinin hep yürüyeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, varlık içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelecekteki kocanı görmek konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, işlerine verimin hâkim olacağına, şansının hayat boyu süreceğine, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, borçlarının hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada genç koca görmek hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gurbetteki kocayı görmek işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, maceralara atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada halasının kocasını görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hapisteki kocayı görmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hasta koca görmek pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, itibarıyla sosyal hayatta isim yapacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada hayırsız koca görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, kazancın artacağına, sevilen bir kişi olunacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, iyi huylar edineceğine yorulur.

Rüyada ilgisiz koca görmek kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına alamettir.

Rüyada imam nikahlı kocasını görmek daha fazla nimete kavuşacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, kazancının katlanarak çoğalacağına alamettir.

Rüyada insanın kocasını görmesi düşmanların yenileceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, musibetlerin kovulacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına alamettir.

Rüyada kardeşinin kocasını görmek elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına alamet eder.

Rüyada kel koca görmek aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına alamet eder.

Rüyada kıskanç koca görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızgın koca görmek sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada küs kocayı görmek yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, fayda bulacağına, ferahlığa çıkılacağına, sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kuzenin kocasını görmek önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına yorulur.

Rüyada namaz kılan koca görmek çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına, iş yeri sahibi olacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölen teyzenin kocasını görmek maddi fırsatları kaçırmayacağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü koca görmek ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine delalet eder.

Rüyada patronun kocasını görmek üstün başarılar alacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına inanılmaktadır.

Rüyada rahmetli kocasını görmek lüksünün ve konforunun baki olacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, istediği başarıya kavuşacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarhoş koca görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, mutluluğunun artacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin kocasını görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın kocasını görmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sinirli koca görmek ibadete ağırlık verileceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine yorulur.

Rüyada sürekli kocayı görmek sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, işlerin rast gideceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun boylu koca görmek çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı koca görmek hayali kurulan çalışmalara ve projelere kavuşulacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, muradını alacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, kazancının katbekat artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yakışıklı koca görmek mal mülk sahibi olunacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, rızkının genişleyeceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı koca görmek ömrünün çok uzun olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, maddi imkânlarını arttıracağına yorumlanır.

Rüyada yatakta koca görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, sıkıntıların aşılacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce ailesini düşüneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeğenin kocasını görmek aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada zengin koca görmek sıkıntıların biteceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Koca Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda kocam olmayan birini kocam olarak goruyorum ben ne dersem onu yapiyor beni dizlerine oturyup sürünerek gezdiriyor.
  Onu opuyorum cok mutlu oluyorum is yerine gidiyoruz bana deste halinde kağıt para veriyor ve al bunu sakla diyor.
  Market gibi bi r yerde sofra kuruldugunu goruyorum masa cok dolu onumde tahin pekmez karisimi görüyorum. Masanin karsi tarafinda yine tahin helvasi görüyorum.

  • Sevgili Süheyla,
   Rüyada yabancı birinin kocan olduğunu ve seni çok sevdiğini görmek arzulara, hayallere ve işe işarettir. Bu rüya gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine; hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine; önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalet eder. Rüyada birinin sana kağıt para vermesi sonuçlardır, kazançtır ve barışmadır. Gördüğünüz rüya yapacağınız bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine; zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine; küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına tabir olunur. Rüyada tahin pekmez yediğini görmek hayat, sevgi ve gönül demektir. Rüyanız aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına; sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine; bekar iseniz yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız hakkınızda iyiliklere vesile olsun, hayırlı günler

Rüyanı Tabir Edelim

Facebook veya Google ile hemen giriş yapın ve sayfanın altında açılacak kutucuğa rüyanızı yazıp gönderin.

 • "Gündüz niyetine" diye arattığınız rüyalar öncelikli olarak tabir edilir.
 • Sitemizde Aktif üyelik puanınıza göre rüyanızın tabirine öncelik verilecektir.
 • İlgili sayfaya yazılmayan rüyalar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.