Rüyada Kocanın Öleceğini Söylemesi

Rüyada kocanın öleceğini söylemesi bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşacağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine delalettir.

Rüyada kocanın öleceğini söylemesi en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, ömrü boyunca elini attığı her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatında şansının açılacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine delalet eder.

Rüyada kocanın öleceğini söylemesi yeni bir işe girileceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, çözümlere kavuşacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem

Merhabalar. Eşimin annesi kalp krizi geçirdi 1,5 aydır annemiz ile ilgileniyoriz. Oldukça çok etkilendik hepimiz. Ben düşkünümdür annemize. Eşim ise aşırı düşkündür. Annemin bir yeri ağrısa eşiminde ağrır ki birbirlerinden haberleri olmadan olur bu. Sonra konuştuğumuz vakit ortaya çıkar. Bu ayrıntılar önemli olabilir diye yazdım. Rüyama gelirsek, Eşim bana rüyamda annem öldüğü gün bende öleceğim dedi. Tabi ki çok korktum. Ne anlama geliyor acaba?

Gül

Merhaba, rüyamda eşim beni arayıp cuma günü son namazim kılınacak diyordu cok etkilendim ve çok korkuyorum rüyamın anlamı ne acaba
..