Rüyada Koyunun Elini Yaladığını Görmek

Rüyada koyunun elini yaladığını görmek alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, ferah düzeyinin artacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, makam ve söz sahibi olacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine tabir olunur.

Rüyada koyunun elini yaladığını görmek kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada koyunun elini yaladığını görmek kaderinin yüzüne güleceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, maddi zararını karşılayacağına delalettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Koyunun Elini Yaladığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. hayırlı sabahlar diliyorum
  ben bugün sabaha karşı bi rüya gördüm
  annem ve kız kardeşimle boş bi araziye gidip biraz kırmızı toprak getirecektik bitki ekmek için
  sonra orada teyzemi ve çocuklarınu gördüm onlar da beni çağırdılar sana dediğim biberler bu tarafta dedi gel göstereyim dedi
  kardeşimle ben peşine düştük
  annem geride kaldı
  sonra biraz yüksek bi yer vardı teyzem çıkın çıkın yukarıda dedi
  kendisi tek seferde iki çocuğuyla çıkıverdi
  kardeşimle ben de çıktık sonra ne oldu h bişey hatrlamıyorm
  kendimi bi anda koyun sürüsünün içinde buldum
  sanırım baygındım onlar da başmda elimi yalayarak başlarıyla iterek uyandırmaya çalışıyorlardı sanki
  o kadar çoktu ki kalkmak istiyodm kalkamıyodm
  ve göremiyodm da onları sadece ses
  sonra köpek sesi çıkarırsam belki korkar biraz uzaklaşrlar dedim
  havladım bi kez
  sonra az biraz uzaktan köpek sesi duydum
  korktum sustum
  gelip bana zarar vermesinden korktum
  sonra noldu hatrlamıyorm
  korkarak ilkilerek uyandım birden bire

  • Sevgili Yasemin,
   Rüyada kendini koyun sürüsü içinde bulmak ve koyunların elini yaladığını görmek hayallere, kolaylığa ve bolluğa delalettir. Bu rüya hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına; zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına alamet eder. Rüyada koyunların uzaklaşması için havladığını görmek rüyayı görenin zorlukların ardından kavuştuğu rahatlıktır. Rüya alimlerine göre keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kötü hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun…

Rüyanı Tabir Edelim