Rüyada Kurabiye Görmek

Rüyada kurabiye görmek maddi gücünün katlanacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, yazgısının güzelleşeceğine, çok büyük karlar edeceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin küs arkadaşların barışacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, ailesini kendisinden daha çok seveceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyada acıbadem kurabiyesi görmek sevgisinin artacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, mutlu günler göreceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına işaret eder.

Rüyada bademli kurabiye görmek rahat ve huzurlu olunacağına, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ballı kurabiye görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına inanılmaktadır.

Rüyada bayat kurabiye görmek yeni mallara sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, dileklerinin tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bayram kurabiyesi görmek mutluluk verici olayların yaşanacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine yorulur.

Rüyada bebek kurabiyesi görmek gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, rüya sahibine dua edileceğine, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada beyaz kurabiye görmek çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bisküvi kurabiye görmek daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayatının en parlak döneminin geleceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, saygınlığa, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük kurabiye görmek eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına yorulur.

Rüyada çeşitli kurabiyeler görmek mutluluğunu çoğaltacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, malının artmasına, bereketlenmesine, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada çilekli kurabiye görmek darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına yorulur.

Rüyada çok kurabiye görmek kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elma kurabiyesi görmek sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada elmalı kurabiye görmek dertlerinin sonunun geleceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, hayatının adeta cennete döneceğine yorulur.

Rüyada fındıklı kurabiye görmek yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde negatif bir durumdan kurtulacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hurmalı kurabiye görmek daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün güleceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, içinin rahatlayacağına, alım gücünün artmasına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada incirli kurabiye görmek sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, Allah’a şükredeceğine, maddi durumu kötüyse düzeleceğine, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kakaolu kurabiye görmek başarılarının devam edeceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine delalettir.

Rüyada kalpli kurabiye görmek hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kavala kurabiyesi görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı kurabiye görmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında terfi alınacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küflü kurabiye görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurtlu kurabiye görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, gelirinin artacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mantar kurabiye görmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi kurabiye görmek sırtının asla yere gelmeyeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorumlanır.

Rüyada pasta kurabiye görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe kurabiye görmek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, işlerin yoluna gireceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine yorulur.

Rüyada portakallı kurabiye görmek yeni bir haneye sahip olacağına, mal ve para kazanılacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, büyük adımlar atılacağına, ekmeğinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada renkli kurabiye görmek pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada şans kurabiyesi görmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, geleceğine ışık tutacak gelişmelerle karşılaşılacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine delalet eder.

Rüyada sarı kurabiye görmek alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, hayatının afiyette geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sıcak kurabiye görmek sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, huzur içinde yaşayacağına, verilen sözlerin tutulacağına, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kurabiye görmek hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada susamlı kurabiye görmek itibar kazanacağına, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine, kar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada süslü kurabiye görmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, sorunların ortadan kalkacağına, gayrimenkul işine girileceğine alamettir.

Rüyada tabakta kurabiye görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tatlı kurabiye görmek bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, rahat şekilde yaşayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada tepside kurabiye görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, günden güne kazancının artacağına, kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına işaret eder.

Rüyada yanmış kurabiye görmek elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kurabiye görmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, masa başı bir işe girileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına alamettir.

Rüyada zencefilli kurabiye görmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, keyfinin yerine geleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Utku

Merhaba
Rüyamda masanın üstünde her tabakta 2’ser beyaz kurabiye ve 2’ser cezerye olduğunu görüyordum. Görüntü iştah açıcı ve çok güzeldi. Tabaklar çok güzel görünüyordu. Sonra onları dağıtmaya basladik

Didem

Rüyamda eşimin yanına gidiyorum yanında kutu kutu kurabiyeleri üst üste koyup sarmış bende bunlar ne deyince birazını dağıtacağını söylüyor kurabiyeler çok güzel gözüküyor çeşit çeşit bisürü kutuda kurabiyeler

Büşra

İyi günler dilerim, rüyamda ölmüş olan anneannemin tatlı kurabiye yendiğini gördüm, bisküviye benzer damla çikolatalıydı. Bu sert kurabiyeleri çok severim diyerek gülümsedi.