Rüyada Kuyumcuya Gittiğini Görmek

Rüyada kuyumcuya gittiğini görmek ömrünün çok uzun olacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, hak yemeyeceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına yorumlanır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada kuyumcuya gittiğini görmek aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına yorulmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine tabir olunur.

Rüyada kuyumcuya gittiğini görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, çok huzurlu bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, Allah’ın yolundan gideceğine, ticaretinin genişleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alperen

Rüyamda kuyumcuya gidip tam altın fiyatını sordum. Biraz ucuzlamıştı. Şaşırdım.

Alperen

Teşekkür ederim