Rüyada Masa Süslemek

Rüyada masa süslemek malının üstüne mal ekleyeceğine, hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına, tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, rahat bir hayata adım atacağına yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada masa süslemek gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, istediği gibi bir işe kavuşacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin malının ve parasının büyüyeceğine, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada masa süslemek maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına delalettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin sağlık sorunlarından kurtulmaya, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Omer

Merhaba, rüyamda masa başında annem kız kardeşim ve ben masanın üzerine farklı dekorasyonlar koyuyoruz, masının başında babam yemek yiyor. Ve aniden masadakı dekorlara kızıyor ve kaldırmamızı emrediyor. Tabi ilk başta kaldırdık ama kaldırmamıza rağmen yine de kızdığından ben sinirlenib dekorları yeniden masaya dizdim. Rüyanın davamında babamın masadan kalktığını gördüm. Önceden teşekkürler hocam