Rüyada Namazın Sorulması

Rüyada namazın sorulması az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, projelerin gereken ilgiyi fazlasıyla göreceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, rahat ve huzurlu olunacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına inanılır.

Rüyada namazın sorulması kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, başarılı bir kişi olacağına, başarılı ve kazançlı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada namazın sorulması fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, işinde ön plana çıkacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, keyfinin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, olumlu gelişen olayların önünü açacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hayırlı bir eşe ve çocuklara sahip olduğu için her zaman şükredeceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mervey

Rüyamda iki kadın namazin ne olduğunu sormuştu sanırım, ben beş vakit Allah’ın huzuruna çıkarız. Dilersek daha da çıkabiliriz tabii demiştim. Sonra tahin helvası verdiler onların verdiklerini beğenmeyip öneride bulundum ,onlarda begendi.Sonra kayalıkların dibinde deniz kenarı gibi koy gibi biyerdeydik. İçinde bişey veya biri vardı güzel bişey çıksın diye bekliyorduk ama zararlı bişey çıkar diye de kaçıyorduk geri kayalıkların üstüne. Sonra ayrıldık başka yere doğru gitmeye başladık uyandım .

Mervey

Teşekkür ederim 🙂