Rüyada Ocakta Yangın Çıkması

Rüyada ocakta yangın çıkması kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, işinde itibar edineceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, kendine döneceğine, toplumdaki statüsünün yükseleceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, kendisini geliştireceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ocakta yangın çıkması doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin kazancını günden güne daha da arttıracağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, işlerdeki verimin artacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına inanılmaktadır.

Rüyada evde ocaktan yangın çıkması kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, zengin biri olacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına tabir olunur.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin mutlu ve güzel günler yaşanacağına, yüzün güleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazan

Merhaba rüyamda çocukken oturduğumuz evin mutfağında ocakta yemek yapıyordum birden ocakta yangın çıktı ocağın düğmelerini kapatmaya çalıştım ama olmadı daha da arttı. sonra telaşla annemi çağırdım nasıl kapatacağım diye sordum ama annem bilmiyorum dedi. Yangın daha da büyüdü ve Aceleyle evden çıkmaya çalıştım ve bir taraftan kardeşlerimin adını seslenerek bağırdım hemen çıkın diye. Ve çıktık.Alevleri net bir şekilde gördüm. Bu arada babam yeni vefat etti😢 yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Nazan

Teşekkür ederim sağ olun.