Rüyada Ölmüş Olan Kuzenini Görmek

Rüyada ölmüş olan kuzenini görmek bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, ayrıcalık elde edeceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş olan kuzenini görmek ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, ticaretinin bozulmayacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin neşesinin yerine geleceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş olan kuzenini görmek zorlukların aşılacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, insanlara iş öğreteceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
48 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serap

Benim hamile kuzenim vefat edeli tam 1 ay oldu. Bugünkü rüyamda evimize geldi. Köydeki ortak eve. İkimizin kaldığı bir oda varmış ve kuzenim vefat etmeden önceki düzenini görmüştüm. Vefat ettiği için odadaki düzenin değiştiğini ben biliyorum ama rüyadaki ben ve kuzenim bundan bihaber. Şaşırıyoruz çokça. Evde bir yandan en küçük halam tarafından yemekler yapılıyor. Kuzenime hoş geldin diye sarılıp ağlıyorum, o ilk sarılıyor zaten. Öpüyor beni. Gülüyor, konuşuyordu benimle. Ölmemiş sanki. Özlemiş

Serap

Teşekkür ederim (‘: tekrardan görüşmek dileğiyle. Hayırlara vesile olur inşallah.

Zeynep

Rüyamda büyük bir yemek yapmışız pilav ve at bende dağıtıyorum teyzeme götürürken kuzenim vefat eden kuzenimi merdivende gördüm onunla konuştum utangaçta eskisi gibi benim için dua et dedim migrenim olduğu için başım sürekli ağrıyor tamam dedi gitti

Ferizat

Rüyamda 2 kız kardeş sevdiğim kuzenlerim. Birisi rahmetli. 3 ümüz abiye kıyafet bakmaya gittik. Bana bitane mor abiye aldık. Aldığımız yer atolye karışık