Rüyada Pantolon Paça Görmek

Rüyada pantolon paça görmek dertlerine derman bulacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, eğitimlerinin iyi olacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada kısa pantolon paçası görmek çok saygın bir konuma sahip olacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, bekar ise evleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun pantolon paçası görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, günlerinin güzelleşeceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yırtık pantolon paçası görmek eline para geçeceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, devlet nazarında hatırı sayılır işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Songül

Rüyada pantolonumun paçasını çorabıma sokuyordum