Rüyada Pijama Kesmek

Rüyada pijama kesmek uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, fakir çocukları giydireceğine, kendisini korumaya alacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pijama kesmek müjdeli haberler alacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına işarettir.

Rüyada pijama kesmek sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin endişelerini silip atacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda elinde bir makas vardı. Önümde bir masa yada sehpa vardı. Üzerinde daha yeni dikilmiş hiç giyilmemiş gül kurusu renkli kumaştan yapışmış bir kadın pijaması vardı. Elimdeki makasla o kadın pijama sını tam ortasından ikiye kestim.

Ayşe

Rüyamda giyindigim eşortmanın ayak kısmından kesip arkadaşın ayakları üşüdüğü için ona veriyordun