Rüyada Pilavda Böcek Görmek

Rüyada pilavda böcek görmek yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, sıkıntılarının son bulacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine işarettir.

Rüyada pilavda böcek görmek hayata karşı bakışının değişeceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin uzun ömürlü bir kişi olunacağına, sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına imkanlarının elverdiği sürece muhtaç olan her kişiye yardım edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pirinç pilavında böcek görmek maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, evlat sahibi olunacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına inanılmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada Ramazan ayında oruçlu iken iş arkadaşı ile iftar yapmak için bakkala gittik bakkalda ekmek arası birşeyler satıyormuş ekmek arası kavurma gördüm yanında bir kap içerisinde pirinç pilavı vardı pirincin hareket ettiğini gördüm arkadaşımı uyardım dedim başka yere bakalım diye arkadaşta kabul etti dışarı çıktık uyandım Bekar