Rüyada Saat Almak İstemek

Rüyada saat almak istemek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, fakir çocukları giydireceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine alamettir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine alamettir.

Rüyada saat almak istemek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, net bir bakış açısı kazanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, en yüksek makamlara oturacağına, işlerinin yolunda gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada saat almak istemek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Rüyada güneşli bi günde annemle kaldırım dan biraz yüksek saat gördük kadın satıcıya sorduk fiyatını söyledi saat büyüme büyüktü görkemli ve güzeldi