Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kesmek sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre yaşayacağı aile saadetinin bir ömür süreceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, işe ve aşa kavuşacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada annem sakalımı kesmesi sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşın sakalı kesmesi maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, çok daha huzurlu bir insan olacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, biraz dinleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada askerde sakal kesmek varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, zor günlerin sona ereceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkası tarafından sakalının kesilmesi evlilik için gün sayılacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, rütbesinin yükseleceğine, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının sakal kesmek üçüncü gözünün açılacağına, kul hakkına girmeyeceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine tabir olunur.

Rüyada berberin sakal kesmesi maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz sakal kesmek hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, yeni bir eve taşınılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, rahat edileceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bıçakla sakal kesmek eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, moralinin yükseleceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bıyık sakal kesmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek sakalı kesmek sorunların biteceğine, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, işlerini büyütüp geliştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin sakalını kesmek yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, göğsünün kabaracağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, elinin bollaşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sakalını kesmek özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine delalettir.

Rüyada habersiz sakal kesilmesi bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, kazancın artacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada istemeden sakal kesmek zorlukların çözüme kavuşacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına alamettir.

Rüyada jiletle sakal kesmek çok hayırlı günler görüleceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, dünya malına kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kadının sakal kesmesi yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşinin sakalını kesmek yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, işinde zafer elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın sakalını kesmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuaförde sakal kestirmek atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, gönül yaralarının iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada makasla sakal kesmek aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına, kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye işaret eder.

Rüyada makineyle sakal kesmek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, çareye ve çözüme ulaşacağına, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, koltuğunun yükseleceğine, önündeki engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun sakalını kesmesi kazancının günden güne arttıracağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün sakalını kesmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kazancın arttırılacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saçı sakalı kesmek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, hayatının uzun süreceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin adamın sakalını kesmesi zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zor günlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kişinin sakalını kesmesi kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, güzel haberlerin alınacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin sakalını kesmesi mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah sakal kesmek kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, mutlu olacağına, her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada top sakal kesmek kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, duygularını açığa vuracağına, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada uyurken sakalının kesilmesi ekmeğinin artacağına, istediği arabaya bineceğine, makamının yükseleceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzayan sakalı kesmek Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, yeni çalışmalar ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun sakal kesmek hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine inanılır.

Rüyada yanlışlıkla sakal kesmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, rahat bir nefes alınacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine alamettir.

Rüyada zorla sakal kesilmesi mal mülk kazanacağına, her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına, başarı elde edeceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tabircisiz rüya

Rüyamda arkadaşım sakalımı kesiyordu sonra beceremedi ben makinayı elinden alıp kendi sakalımı düzelttim
O sırada bana fazla kurcalama yüzünden düşer dedi umursamadım
Havluyla yüzümü silerken sakalım bütün halinde bi maske gibi çıktı yüzümden
Sonra maskenin içinde çift taraflı yapışkan bi sistem vardı ve uzun uğraşlar sonunda yüzüme geri yapıştırdım (sakallarım olmasını istediğim gibi çok gürdü kendi sakalıma benzemiyordu)

Tabirmişiz rüya

Teşekkür ederimmm