Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Soğuk Davranması

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması yeni yerler göreceğine, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin zenginlik sahibi olunacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine ailesi olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
41 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nil

Eski nişanlım evine gidiyordum ben bitirdim nişanı ve pişman olduğumu söylemek için gittim ama kimse beni istemiyordu kimse bana hosgeldin demedi küçük bir kız çocuğu hosgeldin dedi o kadar korktum ki konusamiyordum sadece o kız çocuğuna teşekkür ettim sadece eski nişanlım ve ailesi bana soguk ve sinirlilerdi beni istemiyorlardı

A.A.

Rüyamda kizina talip oldugumuz kizin annesi bulundugumuz bi toplulukta bana soguk davraniyor .ne anlama gelebilir

İsimsiz

Sevdiğim çocuk bana rüyamda kötü kötü bakıyordu ve çok soğuk davranıyordu ve beni sevmediğini dile getiriyordu

Bilinmeyen biri

Sevdiğim çocukğu rüyamda biraz sinirlendirdim şaka niyetine ama bana soğuk ve kaba davrandı
Tanışmamıza rağmen benle konuştu yani kabaca

nur

rüyamda sevdiğim çocuğun etrafa gülücükler saçarken sürekli benimle karşılaştığında yüzünü astığını ve benden rahatsızlık duyan bir ifadesi olduğunu gördüm. bu rüyam öncesinde de tekrarladı.

Adsız17

Yakın bi erkek arkadaşımla oturuyorduk bi mekanda veya kafede olabilir sevdiğim kızda orda yalnız mı değil mi bilmiyorum sonra ordan üç kişi ben arkadaşım ve bir kişi daha ben tanımıyorum çıkıyorduk.kızda çıkıyordu bu arada bizimle beraber ben iyi akşamlar dedim soğuk bi şekilde bana iyi akşamlar cevabı verdi . Yakın arkadaşıma iyi bi şekilde cevap verdi. Diğer üçüncü kişiye yakınlık gösterdi ismini falan sordu galiba. Kızın üzerinde yeşil çiçekli bir elbise vardı. Birde normalden boyu kısaydı

Tuğba

ruyamda sevdigim kisi benden kaciyordu soguk yapiyordu sonra sicak yapmaya basladi benimle konustu tabiri nedir

Adile

Sevdiğim erkek ben ve annem mutfakta yumurta yapıyorduk bana ve anneme karşı soğuk davranıyordu

Gül

Rüyamda sevdiğim adam bana soğuk davranıyor. Konuşuyor ama benim yanımda olmak istemiyor. Ailesi ile olan bir yemeğe davet ediyor. Ailesi benimle ilgili hatta küçük kardeşi beni aşırı beğeniyor. Normalde annesinin söylediğine göre kardeşi kimseyi sevmezmis. Ama sevdiğim adam ise hiç benim yanıma gelmiyor, uzak duruyor. Ben eve gideceğim diyerek ben onu davette aramaya başladım. Sonra buldum. Bir taksiye bindirmeye çalıştı. Ben o taksiciyi sevmedim ve kendim yürüdüm. Yorumlar mısınız? Teşekkür ed

Merve

Rüyam da sevdiğim adam bana soğuk yapıyordu ben onunla konuşmak istedikçe o benden kaçıyordu ve bana zarar verecek davranışlarda bulunuyordu mesela cimcik atıyordu sonra ben bi ara benimle konuşmuyor diye başka bir odaya gidiyordum 1 saat gelmiyordum geldiğim de de bana dediği tek şey işte merve ben bir daha gelmeyeceğim diyordu acaba bu rüya neye tabir ediliyor benimkini de yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim