Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Soğuk Davranması

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması yeni yerler göreceğine, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin zenginlik sahibi olunacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine ailesi olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
41 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anıl

Şimdi ben ailemle sevdiğim bir kuzenim ve ailesinin yanına gidiyorduk. İşte ben orada bir salıncağa bindim(tabii gerçek yer değil hayal) ben geri döndüğümde kuzenim ve ailesi benim ailem bir masada oturuyordu ben kuzenime dokundum. 2. dokunuşumda bana baktı ve “Bekle bunu içeyim geleceğim” dedi ve hiç sevinmemişti. Gittikçe onla aram bozuluyor gibi geliyor. Bana eskisi gibi iyi değil, soğumuş soğuk davranıyor. Acaba beni sevmiyor olabilir mi?