Rüyada Sevdiğini Aramak

Rüyada sevdiğini aramak çok büyük miktarda para kazanacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, ferahlığa çıkacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre büyük mutluluklar yaşayacağına, özel hayatının yolunda gideceğine, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, kısmetin bollaşacağına, istediği arabaya bineceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini aramak hayatının yoluna gireceğine, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, çok büyük paralar kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok mutlu olacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine alamettir.

Rüyada sevdiğini aramak hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, hastalıklarının son bulacağına, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Ulemaya göre getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, kimseye borçlanmayacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, kendisini korumaya alacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyamda üzerinde kırmızı kısa kollu kollu olan biri ile sözleniyorum yüzükleri de gördüm kahve de yapıyorum. Ama onunla tartışma yaşıyoruz aslında istemiyorum kızıyorum. Sevdiğim kişiyi arıyorum sürekli etrafa bakıyorum gelsin diye onu görüyorum üstünde beyaz gömlek var