Rüyada Sevdiğinin Başkasıyla Sevgili Olduğunu Duymak

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak kendi işini kuracağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden bertaraf edileceğine, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine delalettir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kazancını arttıracağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla sevgili olduğunu duymak uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, yüzünün güleceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, hayatının güzelleşeceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda sevdiğim ama konuşmadığım biri ile telefonda konuşuyoruz ve bana bir sevgilisi oldunu haber ediyor. Beni bir türlü sevemedi..

Ayşe

Cok tesekür ederim ❤️

Anonim

Rüyamda şu an hoşlandığım çocuk ile mesajlaşıyoruz sonra bir anda bana bir kızın fotoğrafını atıyor bu kızı tanıyor musun diye soruyor kızda benim ilkokul arkadaşım kızdan hoşlandığını söylüyor kız sarışın olduğu için dikkatini çektiğini dile getiriyor ben de kızın ismini söylüyorum ama soy ismini bir türlü yazamıyorum sonra uyandım zaten

Anonim

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Anonim

Ruyamda kalabalik bir yerde hoslandigim kizin arkadaslarindan ‘onun konustugu var’dediklerini duyuyorum ne anlama gelir

Melisa

Rüyamda şu anda konuşmakta olduğumun eski sevgilimin bana başkası var mesajı attığını ve onu okuduğumu görüyordum

Anonime

Rüyamda sevdiğim kişinin tanıdığı ve konuştuğu bir kızla konuşuyordum. Kız havalı bir şekilde ona sevgili misiniz diye sorduğumda kem kum etti sırıttı. Yani sevgili olduklarını öğrenmiş oldum böylece. İnşallah hayırlıdır.

hanife

Sevdiğim insanın kız arkadaşını görüyordum yanında oturup onu ne kadar sevdiğini anlatıyordu .

Seval

Rüyada sevdiğim erkeğin telefonunu bir şekilde elime alıyordum. Sonra onun başka kızla sevgili olduğunu mesajlardan öğreniyorum. Mesajların birinde kıza “nanem” diye sesleniyor. İnşallah hayırlıdır