Rüyada Sevgilini Başkası Olarak Görmek

Rüyada sevgilini başkası olarak görmek tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına, elinin dara düşmeyeceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin rahatlığa kavuşacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, hep alın terini yiyeceğine, hayatını garanti altına alacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilini başkası olarak görmek arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, hayatın yoluna gireceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, yeni iş teklifleri alacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, yaşam biçimi ile insanların övgüsünü kazanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi başkası olarak görmek kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, ileride çok zengin biri olacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına yorumlanır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakan

Uyumadan önce dua ettim ve uyudum rüyamda bir siyah köpeği çok fazla severken gördüm kendimi onun da beni ve eski sevgilimi başka birisi olarak gördüm.

Şerife

Rüyamda sevdiğim kişi beni istemeye geldiğini hisetim ama onun yerine başka kişinin geldiğini gördüm ve o kişiyi Red ettim büyük üzüntü yaşadım rüyanda ne anlama geliyor