Rüyada Sevgiliyi Sakinleştirmek

Rüyada sevgiliyi sakinleştirmek atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, güç ve kudret kazanacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyi sakinleştirmek diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, zor günlerin sona ereceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi sakinleştirmek üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, uzun bir zaman boyunca sevinç duyulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gündüz Niyetine Hİ

Merhaba
Sevgilim ile tartıştık ardından ben Hz. Yunus peygamberin duasını 40 defa okuyup sevgilim ile evlenip evlenmeyeceğimi şayet evleneceksek düğün günümüzü ikimizinde rüyasında görmeyi diledim. Çok geçmeden yazdı bana tartıştık vs. Sonra uyudu ve gece beni aradı rüyasında düğünümüz olduğunu onun düğün pastamız ile kavga ettiğini benim onu sakinleştirmeye çalıştığımı söyledi şok oldum bu rüya ne anlama geliyor acaba ?