Rüyada Sık Tuvalete Gitmek

Rüyada sık tuvalete gitmek düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, sorunlarına çözümler bulacağına işaret eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, işlerinde başarılı olacağına, zevki sefa içinde olacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada sık tuvalete gitmek kazancın daha da artacağına, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, daima zinde ve genç kalacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, keyfinin yerine geleceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok sık tuvalete gitmek sevgisinin artacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, kazancında artış olacağına, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına yorulur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha güzel bir hal almaya başlayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bekir Atalay

Rüyada sık sık tuvalete gittim geldim okey onuyom kalkıp masadan bir daha