Rüyada Siyah Lastik Çizme Giymek

Rüyada siyah lastik çizme giymek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, kısmet alacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, hayatının başarılarla dolacağına, özlemlerin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, karın artacağına, makamının sarsılmayacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah lastik çizme giymek parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine, yüzünün güleceğine, kafasını toparlayacağına, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, çok rahat edeceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah lastik çizme giymek işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, sağlığının yerinde olacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, gelirinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, geçim kaygısı duymayacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya Ertaş

Rüyamda yengemin amesi gilin orada olurmuşuz kim aldıysa bana siyah ucu ponponlu çizme almışlar bana kimin aldığını bilmiyorum ayağıma giyiyorum dışarıya bir yağmur yağıyor dolu sankim yengemin amesi tanımadığım çocuklar var onları da al hadi gidin diyor ben de yağmur yağıyor bacı diyorum çoçuğun birine ben ne zaman evlenecem kalp gözün açık olur senin söyle bakalım dedim o da seksen diyor oooo ha diyorum