Rüyada Sülük Görmek

Rüyada sülük görmek eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, son derece mutlu olacağına, küslük yaşadığı bir kimseyle barışmak için çabalayacağına, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, duygularının karşılık göreceğine alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına delalettir.

Rüyada ağızda sülük görmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, rahata ereceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuda sülük görmek sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, çok daha iyi günler göreceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, ticaretinin hızlanacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabada sülük görmek elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, iş sahibi olacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakta sülük görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, arsa ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bacakta sülük görmek ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, feraha ereceğine tabir olunur.

Rüyada banyoda sülük görmek çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, yarınlarına umutla bakacağına, para biriktirebileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda sülük görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, zor günlerin geride kalacağına, mal mülk sahibi olunacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok sülük görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz sülüğü görmek iç huzuru yakalayacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, maddi açıdan rahat edileceğine alamettir.

Rüyada elinde sülük görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, düşmanından uzak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada havuzda sülük görmek yüzünün güleceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine yorulur.

Rüyada iki tane sülük görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, şükrederek yaşayacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine inanılır.

Rüyada kabuklu sülük görmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, helal kazançlar elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına rivayet eder.

Rüyada kabuksuz sülük görmek saygınlığına saygınlık katacağına, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kafada sülük görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, endişelerinin son bulacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, ferahlığa kavuşacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kan emen sülük görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, yeni mekânlara gireceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, yüceltileceği sözler duyacağına inanılır.

Rüyada kan emici sülük görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, korkularının üzerine gideceğine alamettir.

Rüyada kan sülüğü görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına inanılır.

Rüyada kara sülük görmek büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, hem makamının hem de kazancının artacağına, genç kimselere eğitim vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kavanozda sülük görmek hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı sülük görmek hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, yaşayacağı güzel ve önemli olayların mutluluğunun etkisinin uzunca bir süre devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman sülük görmek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, verilen sözlerin tutulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kolda sülük görmek kazalardan, belalardan korunacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük sülük görmek bazı jestler görüleceğine, yüzüne kan geleceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, herkes tarafından takdir göreceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi sülük görmek alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine alamettir.

Rüyada mutfakta sülük görmek yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, hayata daha olumlu bakılacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş sülük görmek elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, ayağa kalkacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına tabir olunur.

Rüyada ölü sülük görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, iyilik ve hayır bulacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli sülük görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçında sülük görmek rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, bazı masumların duasını alacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada saçta sülük görmek isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine rivayet eder.

Rüyada sarı sülük görmek çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada şeffaf sülük görmek verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, takdir edileceği işler yapacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, deşarj olacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şifalı sülük görmek varlık ve huzur sahibi olunacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, ev sahibi olunacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sırtında sülük görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına, eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına alamettir.

Rüyada şişede sülük görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, eğer işsizse iş bulacağına, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına alamettir.

Rüyada solucan sülük görmek harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavanda sülük görmek yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette sülük görmek uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına inanılır.

Rüyada üzerinde sülük görmek sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun sülük görmek eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına tabir olunur.

Rüyada vücutta sülük görmek zorluklarının kalmayacağına, herkes tarafından takdir edileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına inanılır.

Rüyada yatak odasında sülük görmek zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yatakta sülük görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, yönetici olacağına inanılır.

Rüyada yavru sülük görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına işaret eder.

Rüyada yerde sülük görmek hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil sülük görmek çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde sülük görmek hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sahra

S.a rüyamda mutfakta bir kap elime alıyorum ve içinden bir çok siyah sülük çıkıyor lavabo da suya akıtmaya çalışıyorum Bi tanesi ayağıma yapışmış kurtulmaya çalışıyordum ve şehit büyük dedemin sesini duyuyordum yüzünü görmedim sadece konuştuğumuzu hatirliyorum

Ayşe

Merhaba ruymda annemgilin eski evindeyiz kardeşlerimin çoğu orda benim suluklerim var normalde 7, 8 tane onlarda orda biraz büyük bir şişenin içinde görüyorum ağzı açık hepsi çıkmış yerine koymaya çalışırken Bi bakıyorum içlerinde bazıları çok büyük neredeyse yılan kadar olmuşlar onları nasıl alıp koyacağım diye çabalıyorum çoğunu koyabiliyorum sanki bir tane büyük orda kalmış gibi endişeliyim bir anda orda bir renkli çok değişik tatli güzel bir hayvan görüyorm gülüyor ağzı var insan gibi tskrlr

Ayşe

Teşekkür ederim emeğinize sağlık iyi ki varsınız size hep yorumlatiyorum çok güveniyorum minnettarım yolunuz açık olsun