Rüyada Tahta Mobilya Görmek

Rüyada tahta mobilya görmek hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, sağlığının yerinde olacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına delalet eder.

Rüyada tahta mobilya görmek yeteneklerini geliştirmeye, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, zengin olacağına, insanlar tarafından tanınacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin daha pozitif biri olacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, kalp kırmayacağına, istediği her şeye ulaşabileceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına işarettir.

Rüyada eski tahta mobilya görmek mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine alamettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, duygularının ön plana çıkacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dostoyewskiye

Merhaba, rüyamda bilmediğim bir evin içinde eski tahta mobilyalar gördüm yerde kedi pisliği gördüm ve evde bir sürü yavru kedi köpek vardı. Sonra onları dışarıda toplamaya çalışıyordum. Acaba anlamı nedir?

Dostoyewskiye

Allah razı olsun 🙏