Rüyada Tarih Duymak

Rüyada tarih duymak çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına delalettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına yorulur.

Rüyada doğum tarihi duymak sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, görgülü ve kültürlü olacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, daha çok dünya malı edineceğine, sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine yorumlanır.

Rüyada eski tarih duymak yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine, kendisini ailesine daha yakın göreceğine, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin sıkıntılarını aşacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, helal rızıklara kavuşulacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine rivayet eder.

Rüyada evleneceği tarihi duymak helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine yorumlanır.

Rüyada evlilik tarihi duymak yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırım yapacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada geçmiş tarih duymak yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, kısmetlerin artacağına, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, fakir çocukları giydireceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine inanılmaktadır.

Rüyada gelecek tarih duymak çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, ticarete adım atacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada nikah tarihi duymak çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kötü yola sapmayacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin keyfinin yerine geleceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, iyilik bulacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
azra

rüyamda güneşli bir gündü ve etraf bembeyazdı. Sonra beyaz önlük giyinmiş sarışın bir kadın bana “dört haziran salı gününe randevu veriyorum, gel” dedi. Uyandığımda takvimden bu tarihe baktım ve gerçekten dört haziran salı gününe geliyor. Yanıtlarsanız sevinirim.