Rüyada Taşınmak Zorunda Kalmak

Rüyada taşınmak zorunda kalmak aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, yolunun açık olacağına, küçük şeylerle bile mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre hacetinizin giderilmesine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, manevi rahatlamaya erileceğine, borçlarının hafifleyeceğine, neşeleneceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına alamettir.

Rüyada taşınmak zorunda kalmak gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada evden taşınmak zorunda kalmak gayrimenkul işine girileceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, parasının ve canın güvende olacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
seren

merhaba, rüyamda şuan yaşadığımız evden taşınmak zorundaydık. ev yıkılıp tekrar yapılacaktı ve biz kiraya çıkacaktık. o kadar üzülüyordum ki çok çok mutsuzdum. ne anlama geliyor?

Hilal

Ablam annem ben bir dere üzerinde katlı bir eve gidiyoruz bizim evimizmiş sular yükseliyor demirleri bükülüyor taşınmamız lazım diyorum.halılardan başlıyoruz güzelmiş onu da alalım diyoruz.Yan komşumuzla aramızda ince bir paravan varmış o da açıkmış elimde iki köpek yavrusu tutuyorum oynuyorum.Komşu karı koca biri erkek biri kızları var ablam o paravanı açık tutuyor. Komşumuz sizden rahatsız Oluyoruz diyor ben de pazartesi taşınıyoruz diyorum.tuvaleti ablam sert ekmeklerle tıkamış sular taşıyor.