Rüyada Tatlı Toplamak

Rüyada tatlı toplamak kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, kısmetlerinin açılacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına alamettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, verimli olacak işler yapacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada tatlı toplamak karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, kısmetlerin artacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, şan şöhret kazanacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize alamet ettiği söylenir.

Rüyada yerden tatlı toplamak daha iyi bir hayata sahip olunacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin bahtın açılacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, rızkının genişleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferdi

Değerli yorumcum rüyamda rüyamda gerçek hayattanda tanığım evli bir ablanın evimdeyim mutfakta ışık yanıyor. 6,7 yaşlarında oğlu halıyı batırmış etrafı temizlemeye çalışıyor. Bana o ablanın çok iyiliği olduğu için halıyı temizlemesi ne yardım ediyorum. Halı üzerinde çocuğun çok küçük parçalara ayırmış şerbetli tatlı tanecikleri var ve onları temizlemeye çalışıyorum. Taneciklerin şerbeti elime yapışıyor ve tatlı tanecikleri nin şerbetli olduğunu ablaya gösteriyorum

Ferdi

Teşekkür ederim