Rüyada Temizlikçi Olmak

Rüyada temizlikçi olmak kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulur.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada temizlikçi olmak kar sağlayacağı işlere gireceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, kazançlı adımlar atılacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, helal rızka sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada okulda temizlikçi olmak dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, rızkının genişleyeceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin birçok kişinin dikkatini çekeceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sorunlarından kurtulacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, verdiği sözlerin tutulacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilan

Rüyamda bir eve temizlikçi olarak alınmayı çok istiyordum kadın da beni temizlikçisi olarak almayı çok istiyordu ama bir türlü nasip olmuyordu

Yasemin

Rüyamda babam temizlikçi olarak çalışıyordu bende onun yanındaydım o işlere yetişemedi yoruldu ben yaptım sonra çok yoruldum dinlendim hocam

Türker

Merhaba hocam rüyamda temizlikçi olarak çalışıyordum ve anneannem telefonda bana takım elbise giy gel diyip duruyordu ve mutlaka kravatta olsun diyordu sonra ise görücü usulü bir kadınla tanıştım