Rüyada Tenya Görmek

Rüyada tenya görmek asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, büyük atılımların yapılacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına, sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, her daim bereketli işler yapacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine işarettir.

Rüyada bağırsak tenyası görmek biraz dinleneceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına, daha zengin hale geleceğine, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz tenya görmek üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dışkıda tenya görmek hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, başarı kazanacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, geniş rızık elde edeceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Virgo

Plastik bardakta bi icecek iciyorum,bardagin icinde uzun solucan gibi tenya yuzuyordu,biraktim hemen bir kadin vardi yaninda ona gosterdim

Virgo

Tesekkur ederim

Gülşen

Merhaba bu rüyayı iki kere gördüm rüyamda oğlumun sınıf arkadaşlarının anneleri bana geliyor çayın içinden kocaman tenya çıkıyor ve tenya güler vaziyette ne bu diyolar tenya işte diyorlar ama iri bir sülüğü de andırıyor

Hamza

Merhabalar rüyamda klozetin çevresinde büyüklü küçüklü sayısız kurtçuklar vardı kimisi klozetin altında ölü bir şekilde kimisi hareket ediyordu.

Nezhat

Rüyamda 3 tane olduğundan büyük tenha gördüm benden çıktı 3 de yapışık duruyordu ve beyezlardı ve ben onları elime alıp öldürdüm