Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüya tabircisine göre sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, maddi gücünün katlanacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, hayat boyu pek çok insana önderlik edeceğine ve vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, kısa sürede başarısının artacağına tabir olunur.

Rüyada acı turşu görmek aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada acur turşu görmek kazancını birkaç kat arttıracağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, istediği yola çıkacağına delalettir.

Rüyada armut turşusu görmek pişman olup, tövbe edeceğine, küslerin barışacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada ayva turşusu görmek Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada badem turşusu görmek yaşama isteğinin artacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada balık turşusu görmek sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, yaşama olan inancına kavuşacağına, hayatını ailesine adayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bamya turşusu görmek huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının turşusunu görmek kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine tabir olunur.

Rüyada biberiye turşusu görmek işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına inanılır.

Rüyada bidon içinde turşu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına işarettir.

Rüyada bozuk turşu görmek yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada bozulmuş turşu görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada brokoli turşusu görmek zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada ceviz turşusu görmek maddi durumun düzeltileceğine, borçların hafifleyeceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çilek turşusu görmek işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, ailenin büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada çok turşu görmek çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına alamettir.

Rüyada çürük turşu görmek işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, rahat bir hayata sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dal turşusu görmek işleri yoluna sokacağına, hayatının zaferlerle dolacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamettir.

Rüyada dolapta turşu görmek çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek arası turşu görmek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ekşili turşu görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elma turşusu görmek mesleğinde terfi alacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, başarıların çoğalacağına işarettir.

Rüyada havuç turşu görmek uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, büyük ve önemli bir kimse olacağına, konfor içinde olacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine yorulur.

Rüyada hıyar turşusu görmek büyük başarıların göğüsleneceğine, işlerinin artacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada incir turşusu görmek işlerinde başarı elde edeceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına delalet eder.

Rüyada kabak turşusu görmek mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada karışık turşu görmek hayaller kurulacağına, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karnabahar turşusu görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kavun turşu görmek geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, makbul olan mallar edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kayısı turşusu görmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, hayatının güzelleşeceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kelek turşu görmek iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kelem turşusu görmek kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kiraz turşusu görmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı pancar turşusu görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sevdiği kişilere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kornişon turşu görmek çok iyi yerlere gelineceğine, çok önemli başarılara sahip olacağına, çok para kazanılacağına yorulur.

Rüyada küflenmiş turşu görmek mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, bekarlar için evlenmeye, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada küpte turşu görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hayırlı bir evlilik yapacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurtlu turşu görmek hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, hedeflerini tutturacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurulmuş turşu görmek istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada limon turşusu görmek ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, hayata karşı cesaretleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada mantar turşusu görmek hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine yorulur.

Rüyada marul turşusu görmek geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, çok mutlu olacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada meyve turşusu görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada mısır turşusu görmek yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına alamettir.

Rüyada muz turşusu görmek her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, büyük başarı elde edeceğine inanılır.

Rüyada nar turşusu görmek hakkında iyi yorumlar yapılacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nohut turşusu görmek hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, sıkıntıların son bulacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patates turşusu görmek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine, işlerin günden güne daha da artacağına delalet eder.

Rüyada patlıcan turşu görmek dertleri biteceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada pazarda turşu görmek sıkıntılarının son bulacağına, güzel bir döneme girileceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pazı turşusu görmek hoş olaylar yaşayacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada pırasa turşusu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada salata turşu görmek hasret ve özlem gidereceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada şalgam turşusu görmek neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sarımsak turşusu görmek yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada sirkeli turşu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyada sofrada turşu görmek imkânsızlıklarının biteceğine, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada soğan turşusu görmek kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, maaşının artacağına, rahata ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tabakta turşu görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yönetici makamına geleceğine, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine alamettir.

Rüyada taflan turşusu görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, bekar ise evleneceğine alamettir.

Rüyada tatlı turşu görmek yüzüne kan geleceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine delalettir.

Rüyada tuvalette turşu görmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına işaret eder.

Rüyada üzüm turşusu görmek haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yapılmış turşu görmek hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaprak turşusu görmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil turşu görmek işyeri sahibi ise şirketi iflasın eşiğine gelmekten döndürüp kurtuluşa erileceğine, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada yılan turşusu görmek yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına delalettir.

Rüyada yumurta turşusu görmek dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Frezya

Rüyamda arkadasimla ablamin evine gidiyoruz evin onunde cuval icinde kuru kavurmalik taze fasulye tursusu göruyoruz ama almiyoz oturuyoruz kalkiyoruz ama yine almadan arabaya binip gidiyoruz cuvala baka baka ablamin tepkisinden korktuğumuz icin bu ruyami yorumlar misiniz