Rüyada Yağ Dökmek

Rüyada yağ dökmek büyük bir gelir toplayacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin rahat edeceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, güzel günlerin en sonunda geleceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine delalettir.

Rüyada ayağa yağ dökülmesi yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, şansın yüzüne güleceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına, rızkın genişlemesine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başına yağ dökülmesi kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, hayatından yana hayır bulacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına işaret eder.

Rüyada başından aşağı yağ dökülmesi zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına işarettir.

Rüyada denize yağ dökmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve kısa zaman içinde eski sıhhatine geri kavuşacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, yakınındaki kişilerin sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine rivayet eder.

Rüyada ele yağ dökülmesi işinde hep başarılı olacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada eve yağ dökmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, büyük bir üne sahip olunacağına, kazancının günden güne çok artacağına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, mutlu günlerin geleceğine inanılır.

Rüyada evin içine yağ dökülmesi sorunlarını aşacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine yorulur.

Rüyada halıya yağ dökmek şansının açık olacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, fayda bulacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada kapının önüne yağ dökülmesi kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kıyafetine yağ dökmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına yorulur.

Rüyada kızartma yağının dökülmesi sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, daha iyi bir konuma geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada koltuğa yağ dökülmesi dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, çok yoğun çalışacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, engellerin aşılacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Rüyada lavaboya yağ dökmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, kalbini kırdıklarından helallik alacağına, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezara yağ dökmek özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, şansının ve bahtının açılacağına, Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına rivayet eder.

Rüyada pantolona yağ dökülmesi yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saça yağ dökülmesi uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, şansının artacağına, mutluluk verici bir olay yaşanacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine inanılır.

Rüyada salataya yağ dökmek yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada suya yağ dökmek kötü işlere girmeyeceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavaya yağ dökmek afiyette olacağına, dertlerin aşılacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, diplomalarının artacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada üstüne yağ dökmek tüm isteklerine kavuşacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, sorunları varsa ortadan kaldırılacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yatağa yağ dökmek her konuda gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kısmetinin açılacağına, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına alamet etmektedir.

Rüyada yere yağ dökmek ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yola yağ dökmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, düşmanların çok üzüleceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada yüze yağ dökülmesi sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, gönül hoşluğuna kavuşacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, eski sakin yaşantısına geri döneceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda bir başkası bir kaba yağ doldururken yağı döküyor. Kabın Kenerlarından yağ akıyo.

Biriisi

Rüyamda kaynanam kendi evinin balkonuna yağ döktüğünü ve ben neden böyle saçma bişey yapıyor diye şaşırıyordum. Ne demek

Serpil

Rüyada lokma tatlısı kızartırken yag yere döküldü

Gizem Ünal

Rüyamda arabanın arkasinda bir sürü yağ bidonu vardı . Hepsini eve taşımak istediğimde hepsinin yarısı dökülmüştu. Döküldüğü için de için huzursuz oldu . anlamı nedir

Mehmet Salih Atsuz

Ruyam da yere kirmizi sicak yemek yagi doktum mutfakta gozleme yagi gibiydi mutfaktaki Hali’nin ustune dokuldu anlami nedir sizce

Meliha Su

Rüyamda annemin evinde çamaşır makinesine farketmeden ayçiçek yağı döküyordum, sonra fark edip yanımda anneme söyleniyordum. Bu yağın burada ne işi var diye.
Ardından bilca deterjan dökerek makineyi çalıştırdım

Anonim

Teşekkürler