Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarının yakında biteceğine, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağacın dibinde yumurta görmek hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçta asılı yumurta görmek ticaret hayatına atılacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, sorunlarının çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada ağaçta yumurta görmek can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada ahırda yumurta görmek endişelerin son bulacağına, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ahtapot yumurtası görmek yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına yorumlanır.

Rüyada akrep yumurtası görmek üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada alabalık yumurtası görmek dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada arı yumurtası görmek iş ve ev hayatında yakın zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada aslan yumurtası görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada at yumurtası görmek sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada avucunda yumurta görmek hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayı yumurtası görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada az yumurta görmek ferahlığa çıkılacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine işarettir.

Rüyada balina yumurtası görmek rahat bir işe girileceğine, ailesinin de büyük olacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada balkonda yumurta görmek kurtuluşa ereceğine, kısmetinin açılacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada banyoda yumurta görmek yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, ömrünün kalan zamanında huzur ve mutluluk bulacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının yumurta görmesi aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine inanılır.

Rüyada bayat yumurta görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, dileklerin yerine geleceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada bayatlamış yumurta görmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, rakiplerine her konuda fark atacağına delalet etmektedir.

Rüyada baykuş yumurtası görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bembeyaz yumurta görmek ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine delalettir.

Rüyada beyaz martı yumurtası görmek dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada binlerce yumurta görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına alamettir.

Rüyada birikmiş yumurta görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada birleşik yumurta görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada bitişik yumurta görmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine yorulur.

Rüyada boklu yumurta görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine işarettir.

Rüyada bol yumurta görmek mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, isteklerinize kavuşacağınıza alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bolca yumurta görmek bol hayır duaları alınacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, birikim yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada boyalı yumurta görmek çok büyük bir işe girileceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozulmuş yumurta görmek gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, kazancını iki kat arttıracağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına işarettir.

Rüyada buruşuk yumurta görmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bütün yumurta görmek rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, canından çok seveceği biri ile bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, herkesin önünde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük boy yumurta görmek sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada büyülü yumurta görmek istediği her şeye sahip olacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada buz tutmuş yumurta görmek başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada buzlu yumurta görmek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam yumurta görmek geleceğinin kendisine hayır getireceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada camide yumurta görmek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, hanesinin güzelliklerle dolacağına, hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu yumurta görmek başarıya ve zafere doymayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına inanılır.

Rüyada canlı yumurta görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kısmetleri karşısında mutluluk duyacağı durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çantada yumurta görmek sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, yaşamının düzene gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada caretta yumurtası görmek sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, şansın açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatıda yumurta görmek kazancının daha da artacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada çekirge yumurtası görmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, bir yakınının sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada cepte yumurta görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, yeni bir eve taşınacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çeşitli yumurta görmek başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, çok güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada cezvede yumurta görmek rahata ereceğine, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine yorumlanır.

Rüyada çiçekli yumurta görmek hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çift yumurta görmek atılacak bazı adımlar ve verilecek yerinde kararlar sayesinde bazı kötü durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cılk yumurta görmek yeni kararlar alınacağına, kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada çilli yumurta görmek kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına, aile fertleri ile birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çırpılmış yumurta görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, kazancının tükenmeyeceğine, saygın ve ünlü biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada civcivli yumurta görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada cıvık yumurta görmek hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine inanılmaktadır.

Rüyada çoğalan yumurta görmek hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada çokça yumurta görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, dünya hayatından yana razı geleceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çöpte yumurta görmek uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada çuvalda yumurta görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine yorumlanır.

Rüyada dağda yumurta görmek huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine işaret eder.

Rüyada değişik yumurta görmek sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada delik yumurta görmek üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizde yumurta görmek makam ve söz sahibi olacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına rivayet eder.

Rüyada derede yumurta görmek insanlardan hürmet göreceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada desenli yumurta görmek farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada dev yumurta görmek maddi olarak zor bir durumda olan bir aile büyüğü için elinde olan ne kadar para varsa harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına rivayet eder.

Rüyada dilimlenmiş yumurta görmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dinozor yumurta görmek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına, hedeflerini tutturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dışarıda yumurta görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, can sıkıntısının geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dizili yumurta görmek çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine yorulur.

Rüyada dizilmiş yumurta görmek rakiplerine her konuda fark atacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada doğal yumurta görmek ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dolapta yumurta görmek rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, arkadaşından alacağı bir yatırım fikrinin çok büyük bir kazanç getireceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine inanılır.

Rüyada domatesli yumurta görmek zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada domuz yumurtası görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada donmuş yumurta görmek tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarda yumurta görmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ejderha yumurtası görmek rakiplerinin üzüleceğine, hastalığının düzeleceğine, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek arası yumurta görmek kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine delalet eder.

Rüyada ekmek yumurta görmek hayatındaki zorlukların biteceğine, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına inanılır.

Rüyada erkek yumurta görmek rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, rakiplerini yeneceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşek yumurtası görmek yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski yumurta görmek tüm dileklerinin gerçek olacağına, kimseden korkmayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada etli yumurta görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, elindeki bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgilere ulaşacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ezik yumurta görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ezilmiş yumurta görmek kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, kazancını iki kat arttıracağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına alamettir.

Rüyada falda yumurta görmek kazançtan yana kara geçeceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına delalet etmektedir.

Rüyada fare yumurtası görmek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında saygınlık kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada farklı yumurta görmek itibar göreceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, işinde aranan biri haline geleceğine işarettir.

Rüyada fil yumurtası görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, Allah katında günahlarının affolacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine rivayet eder.

Rüyada fol yumurta görmek hayatını kazanırken keyif alacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına inanılmaktadır.

Rüyada follukta yumurta görmek hayatının çok iyi bir hale geleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada göz yumurta görmek amacına ulaşacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gri yumurta görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine işaret eder.

Rüyada gümüş yumurta görmek sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine alamettir.

Rüyada gurk yumurtası görmek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına işarettir.

Rüyada güvercin yavrusu yumurtası görmek kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamura yumurta görmek kazancının eksilmeyeceğine, ileride saygın bir kimse olacağına, işlerdeki verimin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuzda yumurta görmek büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada içinde civciv olan yumurta görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret eder.

Rüyada iki adet yumurta görmek eline sayısız fırsat geçeceğine, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına yorulur.

Rüyada ikiz yumurta görmek uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insan yumurtası görmek atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada irili ufaklı yumurta görmek bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ıslak yumurta görmek birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, ailesini gururlandıracağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına delalet eder.

Rüyada ıspanaklı yumurta görmek işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, rahatının ve lüksünün yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabuksuz yumurta görmek sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, dinine bağlı kalacağına, koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine delalettir.

Rüyada kafada yumurta görmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kahvaltıda yumurta görmek kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına delalettir.

Rüyada kalabalıkta yumurta görmek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kanarya yumurtası görmek sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, Allah yolunda gideceğine, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kapıda yumurta görmek büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına delalet eder.

Rüyada kara yumurta görmek sorunların çözüleceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine, borçlarını yakın zamanda kapatacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karafatma yumurtası görmek sonradan haksız duruma düşeceği konularda yorumda bulunmayacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada karga yumurtası görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada kaşarlı yumurta görmek tatsızlıkların aşılacağına, mesleğinde uzmanlık yapacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine yorulur.

Rüyada kasayla yumurta görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, üstün başarılar alacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada kasede yumurta görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kavrulmuş yumurta görmek tazeleneceğine ve şifa bulacağına, her zaman sevgi göreceğine, sorunlarının çözüleceğine delalettir.

Rüyada kavurmalı yumurta görmek az da olsa bir kazanç elde edeceğine, istediği arabaya bineceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kayısı kıvamında yumurta görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayısı yumurta görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine işaret eder.

Rüyada kedi yumurtası görmek alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına işarettir.

Rüyada kelebek yumurtası görmek aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, sorunlarını çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kep yumurta görmek dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, feraha ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırlangıç yumurtası görmek her istediğini alabileceğine, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kıymalı yumurta görmek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılmaktadır.

Rüyada klozette yumurta görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada koç yumurtası görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine rivayet eder.

Rüyada kocaman yumurta görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kokan yumurta görmek ayrılanların kavuşacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden en kısa süre içinde arınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kokmuş yumurta görmek çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada köpek yumurtası görmek kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kopmuş yumurta görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koyun yumurtası görmek bankadaki hesabının kabaracağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, göreceği destekten dolayı moral bulacağına delalettir.

Rüyada kucakta yumurta görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, iyi noktalara ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küflenmiş yumurta görmek kendisi için mal mülk alacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kuğu yumurtası görmek kazançlı bir işe girileceğine, kar elde edileceğine, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuluçka yumurta görmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kümes yumurta görmek sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kalifiye elemanlar arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağa yumurtası görmek çok büyük fırsatların ele geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurt yumurtası görmek tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kurtçuk yumurtası görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kurumuş yumurta görmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine delalettir.

Rüyada kus yumurta görmek iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kutuda yumurta görmek pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine, işlerine dört elle sarılacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kuyuda yumurta görmek çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lacivert yumurta görmek elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, kendisini başarılı işlerde bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada leğende yumurta görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, çok mutlu günler geçireceğine, huzurlu hissedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lekeli yumurta görmek büyük kazanç elde edeceğine, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, kudret ve itibar sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada lop yumurta görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, işlerin yolunda gideceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada mantarlı yumurta görmek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, afiyette olacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada markette yumurta görmek borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada maymun yumurtası görmek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdivende yumurta görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezarda yumurta görmek aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, toparlanacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta yumurta görmek variyet sahibi olacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada minik yumurta görmek acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, ideallerine kavuşacağına, dertlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mutfakta yumurta görmek ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada okunmuş yumurta görmek sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, bilincin artacağına, sıkıntılarının biteceğine işaret eder.

Rüyada organik yumurta görmek gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda yumurta görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, borçlarından kurtulacağına, ekmek teknesinin yolunda devam ettiğini öğreneceğine işarettir.

Rüyada oyuncak yumurta görmek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada paket yumurta görmek ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, kısmetlerinin artacağına, rızkının genişleyeceğine delalettir.

Rüyada paketlenmiş yumurta görmek adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına yorumlanır.

Rüyada parlak yumurta görmek hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine yorulur.

Rüyada paskalya yumurtası görmek inanca ve cesarete sahip olacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pastırmalı yumurta görmek çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada patates yumurta görmek sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına inanılır.

Rüyada pazarda yumurta görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pekmezli yumurta görmek iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada pelikan yumurtası görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe yumurta görmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada penguen yumurtası görmek eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pire yumurtası görmek hedeflerin gerçekleştirileceğine, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına inanılır.

Rüyada poşete yumurta görmek kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada rahimde yumurta görmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada rengarenk yumurta görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, hayırlı işlere imza atacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına alamettir.

Rüyada saçta yumurta görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sahanda yumurta görmek eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada şahin yumurtası görmek el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saksıda yumurta görmek parasının ve malının çoğalacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına alamet eder.

Rüyada salamlı yumurta görmek tutumlu bir yaşam süreceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada salçalı yumurta görmek mutlu olacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada salyangoz yumurtası görmek rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, gireceği bir imtihanı alnının akıyla vereceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada samanlı yumurta görmek ters giden olayların düzeleceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sayılı yumurta görmek insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, endişelerin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada sayısız yumurta görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, kişinin isteklerine nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şeffaf yumurta görmek fakirlikten kurtulmaya, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına alamet etmektedir.

Rüyada serçe yumurtası görmek moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sinek yumurtası görmek evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvı yumurta görmek borçlarından kurtulacağına, bir dostuna yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sivri yumurta görmek büyük bir ferahlık yaşanacağına, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada sofrada yumurta görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, rahat ettirecek adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada soğanlı yumurta görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada solucan yumurtası görmek dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, beklediklerini duyacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada sosisli yumurta görmek etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına tabir olunur.

Rüyada sucuk yumurta görmek bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, bir kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada suda yumurta görmek zenginliğinin süreceğine, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada suda yüzen yumurta görmek büyük tartışmaların sonlanacağına, huzura kavuşacağına, rüya sahibine dua edileceğine yorulur.

Rüyada sulu yumurta görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sülün yumurtası görmek kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, mevcut bir riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada sürekli yumurta görmek sorunlarının geçmişte kalacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada sürpriz yumurta görmek yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada süslü yumurta görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına alamettir.

Rüyada süt yumurta görmek ekonomik gücün çoğalacağına, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabakta yumurta görmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada tarihi geçmiş yumurta görmek mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, güzel bir hayat geçireceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına işaret eder.

Rüyada tarlada yumurta görmek her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, elinin darda kalmayacağına, aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine delalettir.

Rüyada taştan yumurta görmek ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tavada yumurta görmek kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tavşan yumurtası görmek eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tavuk kümesinde yumurta görmek hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, makbul olan şeylere, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına inanılır.

Rüyada taze yumurta görmek itibar kazanacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tek yumurta görmek sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine alamettir.

Rüyada temiz yumurta görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine işarettir.

Rüyada tencerede yumurta görmek sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına, ev halkından birinin sağlık sorununun tamamen ortadan kalkması ile neşeli zamanlar geçirileceğine, sorunların üst üste geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tereyağlı yumurta görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada timsah yumurtası görmek çok saygın bir konuma sahip olacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, fakirlikten kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada top yumurta görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, stresten uzaklaşılacağına, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına yorulur.

Rüyada toplanmış yumurta görmek yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine alamet eder.

Rüyada toplu yumurta görmek yanlış yollardan döneceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına tabir olunur.

Rüyada toprağa yumurta görmek Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu yumurta görmek başarılarının artacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına yorulur.

Rüyada tuvalette yumurta görmek üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tüylü yumurta görmek yaptığı hataları düzelteceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kazancını arttıracağına rivayet eder.

Rüyada tuzlu yumurta görmek hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, rahat yaşayacağına, kazancının önce azalacağına fakat sonra katbe kat artacağına alamettir.

Rüyada üç yumurta görmek varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, kazancının helal para olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan yumurta görmek hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine alamet eder.

Rüyada ufak yumurta görmek gözyaşının dineceğine, varolan borçların ödeneceğine, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına alamet eder.

Rüyada ultrasonda yumurta görmek anne baba duası alınacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada un yumurta görmek çok büyük çalışmalara girileceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına delalettir.

Rüyada uzun yumurta görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada vajinada yumurta görmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yağda yumurta görmek sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada yamuk yumurta görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına işarettir.

Rüyada yanmış yumurta görmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine alamettir.

Rüyada yapışık yumurta görmek uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada yarasa yumurtası görmek evi kendisinin çekip çevireceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatak odasında yumurta görmek içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, sorunların tamamen biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta yumurta görmek kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına işarettir.

Rüyada yengeç yumurtası görmek kazancının artacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, kendinden emin adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş yumurta görmek bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yeni yumurta görmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni yumurtlanmış yumurta görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yenmiş yumurta görmek bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinde atılıma geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde yumurta görmek zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada yere düşmüş yumurta görmek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına delalettir.

Rüyada yoğurt yumurta görmek kurtuluşa ereceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, birçok kişiye yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yol kenarında yumurta görmek gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, dini inancını daha düzgün şekilde hayata geçireceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına işarettir.

Rüyada yolda yumurta görmek keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, para konusunda şansının açılacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yürüyen yumurta görmek yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzlerce yumurta görmek kırgınların barışacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada zehirli yumurta görmek büyük bir ortaklığa girileceğine, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine alamet eder.

Rüyada zeytin yumurta görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tulin

Rüyamda tavuk yumurtasına benziyor ama karga yumurtası içinden aldım pişirdim yedim sonrada içinde karga nın gurk yumurtası diyorumki iyiki içinde yavru yok diyorum sonra bir yumurtayı ayrı görüyorum içinde yumurtanın içinden yeni çıkan yavru bende onu birşey olmasın diye aldım

Tulin

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Hatice Karaçeper

Rüyamda bekarken çalışırken kullandığım çalışma masasının kilitli cekmecesinin içini temizliyorum ve içinden ayrı sarılmış yumurtalar var tam hatırlamıyorum ama 2li 5li yarım paket kartonlu gibi parça parça yumurtalar var ama bunlar eski yani zamanı geçmiş.posete koyuyorum atmak için dikkat ediyorum kırılmasın diye bozuk yumurta olduğu için.bu masayı ablam kullanacakmis onun için temizliyorum.tahta çürümüş ve icinde 1 böcek görüyorum.elim kirleniyor. Kırsal alanda çeşme bulup elimi yıkıyorum

Hatice Karaçeper

Teşekkür ederim