Rüyada Oğlunun Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada oğlunun sarhoş olduğunu görmek bol bol hayır duası alınacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına işaret ettiği söylenir.
Devamını oku…

 

Rüyada Amca Oğlunu Sarhoş Görmek

Rüyada amca oğlunu sarhoş görmek sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca, dertlerin aşılacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.
Devamını oku…

 

Rüyada Annenin Oğlunu Sarhoş Görmek

Rüyada annenin oğlunu sarhoş görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, işlerinin açılacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.
Devamını oku…

 

Rüyada Oğlumu Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş görmek Rüyada oğlumu sarhoş görmek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, makamının yükseleceğine yorumlanır. Rüyanın yorumuna göre […]
Devamını oku…