Rüyada Abi Dövmek

Rüyada abi dövmek gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine alamet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına, yapacağı işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın abiyi dövmesi alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş abiyi dövmek karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, adının ülke dışında yayılacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, imkânlarının çoğalacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Abi Dövmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda ,bir adam sitedeki parka yakın olan camlara fıfıs sıkıyordu herkez mutluydu sadece ben bilmiyordum neden yaptığını sonra adam bitirdi sitedeki erkek çocuklar bana sıktı ve hâla gülümsüyorlardı ben abime kızdım onu plastik bir sobayla vurdum abimde hâla gülüyordu , ben bir erkek arkadaşımı bir yerde görmüştüm sonra onu bidaha göremedim gözümle onu arıyordum

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya mevkiye, hayırlara ve yola işaret eder. Rüya yorumuna göre kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına; hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine; insanları doğru olan hak yoluna yönlendireceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim