Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, kaderinin yüzüne güleceğine, aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, güzel bir hayat geçireceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada açık abiye görmek rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ağlayan abi görmek iç huzurunun yerinde olacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, başarıya ve zafere doymayacağına rivayet eder.

Rüyada anne abi görmek iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına işarettir.

Rüyada asılı abiye görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker abimi görmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada askıda abiye görmek anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına inanılır.

Rüyada başkasının abisini görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide abi görmek işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına yorumlanır.

Rüyada cezaevindeki abimi görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına alamettir.

Rüyada dargın abiyi görmek şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dayı abi görmek daima afiyette olacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada düşmanın abisini görmek iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, yeni ve kazançlı işlerin geleceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eflatun abiye görmek aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada engelli abimi görmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada eniştenin abisini görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına alamettir.

Rüyada eski abiye görmek endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, günah işlemeyi terk edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelinin abisini görmek yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada gri abiye görmek rakiplerini köşeye sıkıştıracağına, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gurbetteki abiyi görmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına yorumlanır.

Rüyada güzel abiye görmek yeni işlerin geleceğine, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hanımının abisini görmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada hapisteki abisini görmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine işarettir.

Rüyada hasta abi görmek kuş gibi hafifleyeceğine, neşesinin yerine geleceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki abi görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada ikiz abi görmek aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, gelirini büyük oranda arttıracağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada insanın abisini görmesi özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ışıltılı abiye görmek bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kabarık abiye görmek uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada karısının abisini görmek bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, kısmetinizin açılacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayıp abiyi görmek anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı abiye görmek sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kısa abiye görmek büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, çok iyi şartlar içinde yaşayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada krem abiye görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, büyük bir işin sahibi olacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs abi görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına işaret eder.

Rüyada lacivert abiye görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mahalleden abi görmek bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, güzel bir evliliğe, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada mahkum abimi görmek hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, hayatının düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada manevi abi görmek önündeki engellerin ortadan kaybolacağına, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada nişanlımın abisini görmek bir ihanet haberi alacağına ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret eder.

Rüyada ölü abi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yeni bir eve taşınılacağına inanılmaktadır.

Rüyada ortanca abi görmek yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, ruhani önderlik yapacağına delalettir.

Rüyada öz abi görmek deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına alamettir.

Rüyada parlak abiye görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun düzelmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronun abisini görmek sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada polis abi görmek ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işaret eder.

Rüyada pullu abiye görmek sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine alamet eder.

Rüyada rahmetli abi görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sarhoş abi görmek kısmetinin açılacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, dertleri biteceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği adamın abisini görmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, bir koyduğu işten üç alacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim çocuğun abisini görmek büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, yeni işlere atılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin abiyi görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şık abiye görmek gönül hoşluğu yaşayacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada simli abiye görmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, çocuk sahibi olacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada sinirli abi görmek işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürekli abi görmek düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık abi görmek eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine alamettir.

Rüyada taşlı abiye görmek geniş bir rızka kavuşacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada turkuaz abiye görmek sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada üstünde abiye görmek herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, sıkıntılarından arınacağına, gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada üvey abi görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın karşısına çıkacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzaktaki abini görmek ailesine çok bağlı olacağına, huzurunun yerinde olacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaktaki gelen abiyi görmek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, işinde terfi edeceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada uzun abiye görmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, elinin bollaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada vefat eden abi görmek başarılara yeni başarılar katılacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, refah içinde yaşanılacağına yorulur.

Rüyada yenge abi görmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına alamettir.

Rüyada yeni abiye görmek üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, çocuk sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil abiye görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, güzel bir hayat geçireceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yırtık abiye görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda abim kendisini seven kızdan dolayı kendini kaybetmiş, bağırıyordu. Kendisine hastalık bulaştırdığını, bundan dolayı evlenemeyeceğini söyledi. Sevgili olduğu kız kötü biriydi, onu görünce platonik olan kıza haksızlık ettiğimi düşündüm. Ondan daha beteri varmış, belki de Allah bana bunu göstermek istedi diye düşündüm. Abimi sakinleştirmek için avuç içini yaladım ya da öptüm. Sakinleşti.

Yağmur

Abimi gördüm. Bir kız vardı. Uzun saçlı,kısa giyimli,gözüne makyaj yapmıştı.Abime bir şeyler söylüyordu. Abim onu dinledi. Ama kız ağlamaya başladı, gitti. Masadaydık. Abi, gitme dedim. Ama kızın peşinden gitti.

Meysera

Merhabalar rüyamda : surekli merak ettiğim ve onun için endişelendiğim ,üzüldüğüm abimi gece bir inşaatin köşesinde saklanıp, yatıp üstünü örtmeye çalıştığını gördüm ,biriyle yanindan geçerken utanmasin diye görmezden geliyordum, yorumlayabilir misiniz?

Meysera

Merhabalar, ruyamada çok sevdiğim abim aniden isyerime gelip bana surpiz yapiyordu, yorumlayabilir misiniz?

Hatice Karaçeper

Rüyamda tam hatırlayamıyorum ama tanımadığım birileri birilerine para veriyor .ellerindeki paralar 100 luk hep.sonra konuşmadığım abimede para veriyorlar sanırım .sonra ben oradan geçerken abim peşime gelip elindeki 100 lirayı bana vermeye çakışıyor kolumun altına koymaya çalışıyor.konusmadan ama gözlerle konuşarak almicam desemde en sonunda 100 lirayı alıyorum. O şekil uyandım. Allah’ım hayra yazsın inşallah. Birde bu rüya yorumlarınızı bulamıyorum. Bir kere yazdım ama cevabınızı bir türlü bula

Volkan

Merhaba. Ben bir gecede iki rüya gördüm. Ilk olarak abimi evde gördüm ve abim rahatsiz oldugunu bana söyledi. Bunun üzerine ben abime doktor cagirdigm. Ikinci rüyamda abimle sokakda yürüyordum. Bir anda beni ve abimi bir kac kisi kovaladi. Birileri veya bir adam abimi zorlan bir araca bindirdi ve arabayla uzaklaştılar. Ayrica bir adam beni kosarak kovaladi fakat beni kosarak kactim ve beni yakalıyamadı. Bu rüya neye yorumlanir. Allah sizden razi olsun.

Sevda

Gündüz niyetine.hocam rüyamda niyete yattım olacak mi olmicak mi diye yattım.Rüyamda eski oturduğumuz evdeydik ölmüş Abim de evdeydi canlı şekilde.sonra bir haber geliyor yengen öldü diye.uzuluyoruz .abimede haber gidiyor karin öldü diye.sonra tekrar haber geliyor abin ölmüş.ağlıyorum çok üzülüyorum.o kadar çok agliyorumki.sonra iki kız yegenim nerde diye soruyorum.yukarda diyorlar.sonra balkonda kadınlar vardı oturuyorlardı akrabalardır.annem falanda vardı.uyandım.yorumlarsaniz sevinirim