Rüyada Abimin İşediğini Görmek

Rüyada abimin işediğini görmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, zenginliği bulacağına, sorunlarını gidereceğine, işlerini büyütüp geliştireceğine, ticarette başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin mutlu olunacağına, verdiği sözleri tutacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına işaret eder.

Rüyada abimin işediğini görmek el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına, geçim sıkıntısının azalacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, büyük atılımlarda bulunacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, zorlukların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada abimin işediğini görmek ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz diken kişilerle dişe diş savaşacağına, işlerin bir şekilde düzeltileceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da sevdiği kimselere elini uzatacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
...

Rüyamda evimizde misafirler varken öğlen vakti kardeşim işten geldi hayırdır neden geldin diye sorduk sesini çıkarmadı sonra odasına gidiyordu ki odasında bi misafir bebeğini uyutuyordu sonra oturma odasına geçti ne oldu diye sorduğumda dükkandan çıkıp öğle yemeği için arkadaşlarıyla yemeğe gittiklerini hesabı ödemek için kalktığında ise altının ıslak olduğunu herkesin gördüğünü soyledi ve farketmeden işemişim dedi belki su dökülmüştur diye teselli etmeye çalısırken hıçkırarak ağlamaya başladı.

...

Yorumunuz için çok teşekkür ederim