Rüyada Abiyi Oynarken Görmek

Rüyada abiyi oynarken görmek makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, huzurunun artacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada abiyi oynarken görmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, anne baba duası alacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, ilim irfan sahibi olacağına inanılır.

Rüya tabirine göre gayrimenkul işine girileceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, dertlerin son bulacağına, yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, variyetini çoğaltacağına işaret etmektedir.

Rüyada abiyi oynarken görmek yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, gözyaşlarının dineceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, yarınların çok iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ticarete adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments