Rüyada Ablamı Aramak

Rüyada ablamı aramak kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, sorunların sona ereceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, yönetici makamına oturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ablamı aramak anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, kişinin yüzünün artık güleceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına işarettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, gözyaşının dineceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin ablasının araması evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, belalardan korunacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin hikmet sahibi olacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, hayırlı haberler alınacağına, kendisi için mal mülk alacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments