Rüyada Ablayı Zayıflamış Görmek

Rüyada ablayı zayıflamış görmek başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, anne babaya müjde verileceğine, imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, iyi noktalara geleceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ablayı zayıflamış görmek çok büyük başarılar kazanacağına, kısmetlerinin artacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, ilerleyeceğine ve aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, düşmanına galip geleceğine, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin toplum içinde önemli bir yer edineceğine, devlete hizmet etmeye, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, kazançlı adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada ablayı zayıflamış görmek düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, işlerin devam edeceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyanın tabirine göre sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ablayı Zayıflamış Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Sabah niyetine . Rüyamda dayıların fındık bahcesindeyim her taraf yem yeşil ben ileride yuruyorum 2 tane kızımsa arkamdalar onlara orada gecemezsiniz yoldan gelin diyorum otlar baya bi büyümüşler kuşburnu dikeninde yeşil erikler var koparıp yedim. Yengem orada patates ve 1 lt sulardan satıyormuş burdan adam geçmez sen bunları yola çıkar orada satarsın diyorum . Sonra bizim bakkal dükkanımız var kendimi ve yengemi orada görüyorum dükkanı ona satmışız. Sonra anlamı görüyorum kilo vermiş ve gençleşmiş. Sonra karşı köyde birkaç kişi vefat etmiş diye duyuyoruz. Sonra birkaç çocuk oyun oynuyor onlara hediye giysi veriyorum birde kumaş parçası vermek istiyorum ama çocuk onu almıyor. Sonra uyandım

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya desteğe, kazanmaya ve aileye delalettir. Rüya yorumuna göre maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine; çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına; aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim