Rüyada Acelesi Olmak

Rüyada acelesi olmak sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin büyük ve güzel işler yapacağına, toplum hayatına katkılarda bulunacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, büyük başarılar kazanacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada acelesi olmak işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada acelesi olmak kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments