Rüyada Açlık Görmek

Rüyada açlık görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, geleceğinin parlak olacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin işlerinin bir süre güzel gideceğine, bazı dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, işinin yoluna gireceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına işarettir.

Rüyada açlık görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, işlerinin açılacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, başarı ve zafer kazanacağına yorulur.

Rüyanın manasına göre çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, yoksul için zenginliğe, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada açlık görmek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, güzel işler yapacağına, alınan yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, hayattan daha zevk alacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, güzel günler için çalışılacağına delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments