Rüyada Açma Almak

Rüyada açma almak kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin sorunların tamamen ortadan kalkacağına, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, başarılarının sürekli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açma almak toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine delalettir.

Rüya yorumcusuna göre yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine işaret etmektedir.

Rüyada açma almak sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, oldukça büyük başarılara, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

Merhabalar rüyamda canım çok açma çekiyordu, bir fırına girip bir tane açma alıyordum , yorumlayabilir misiniz?

Meysera

Teşekkür ediyorum

Tülay

Rüyamda pastaneden açma alıyorum parasını veriyorum 20tl üstünü çevriyolar 1200tl olarak neden diye soruyorum bana yardım etmek istemişler parayı alıyorum