Rüyada Ağaç Gövdesi Görmek

Rüyada ağaç gövdesi görmek günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, yaşamın kolaylaşacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada çınar ağacı gövdesi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına yorulur.

Rüyada dut ağacı gövdesi görmek sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, eksiklerinin giderileceğine, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok mutlu olacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde ağaç gövdesi görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, büyük kazançların elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, bahtının güzelleşeceğine, insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kavak ağacı gövdesi görmek tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre elindekilerinin kıymetini bileceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına ve sözlerinin altın niteliğinde kabul edileceğine, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kuru ağaç gövdesi görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, muradınıza ereceğinize, üzüntülerinin biteceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun ağaç gövdesi görmek çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı ağaç gövdesi görmek çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, maddi imkânların genişleyeceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aslı

Rüyamda insanların olduğu sınıf gibi bir yerde oturuyorum bakıyorum hemen yanımda bir ağaç gövdesi var elimi ağaç gövdesinde gezdiriyorum ne kadar güzel diyorum tırtıklı değil elime batmıyor yumuşacık ağacın dört bir köşesine bakıyorum.

Hülya

Merhabalar rüyamda ceviz ağacı görüyorum çok geniş bir gövdesi var ve ileri doğru uzamış bir yan gövde daha aynı kalınlıkta ama başka dal yaprak yok sonra yanda bir ceviz ağacı da görüyorum da o da yukarı doğru kalın bir gövdesi var üzeri full yemyeşil yapraklarla dolu tepeden o ağacı izliyorum buna da böyle bakım yapılırsa aynı açarmış diyorum şimdiden teşekkür ediyorum

Nihal

Bende rüyamda ağaç gövdesinde beyaz kundakta bebek gördüm benim olduğunu söylediler

Ayşe

Rüyamda büyük bir ağacın gövdesini boyamaya başlıyorum boyada mavi ile beyaz karışımı bir renk oluyor.Tam bitirmek üzereyken fırça dağıldı.Tam o sırada bir adam bana yardım ediyor.Bana tekrar fırça yapmaya başlıyor.Ben üzerime gelinlik giyip evime gidiyorum.Evde yeğenlerim ve eşim oluyor.Çok tuhaf hareketler yapıyorlarmış.Onlara şaşırıyorum ve dışarıya çıkıyorum. Yorumlarınız sevinirim.Teşekkür ederim

yazgülü

rüyamda kalın bir ağaç gövdesinin içinde sevdiğim kişi yaşıyormuş sonra ben evi burami diyordum o ağaç gövdesi sevdiğim adam oluyordu rüyamı yorumlarmisiniz

Çetin

Gübaydın bu gece rüyamda ormanlık bir alanda biraz eğik çam ağacı gövdesi görüyorum. Çam ağacının dallarını değil gövdesini görüyorum. Yerler topraktır. Sonra azar azar yeşil bitmeye başladı. Çevrene bakıyorum. Tanımadığım dalları yeşil yapraklı ağaçlar vardı. Rica etsem tabir edermisiniz. Sağılun

Çetin

Sağolun. Teşekkürler