Rüyada Oğluma Sarılmak

Rüyada oğluma sarılmak çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, muradına ereceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına işarettir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin sorunlarının çözüleceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, projelerin gereken ilgiyi fazlasıyla göreceğine yorumlanır.

Rüyada asker oğluna sarılmak epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, yaklaşan güzel günlere, kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin ekmeğinin azalmayacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük oğluna sarılmak gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, gözyaşının dineceğine, sıkıntıların son bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin sıkıntılarının sona ereceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına yorumlanır.

Rüyada dayı oğluna sarılmak mevki edineceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, terfi edeceğine yorumlanır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine alamettir.

Rüyada hala oğluna sarılmak rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine alamettir.

Rüya ilmine göre kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşu oğluna sarılmak dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına, pek çok olumlu gelişmelere, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen oğluna sarılmak ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, kısmetlerinin açılacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada teyze oğluna sarılmak hayır işlerinden geri kalmayacağına, yaşanan sorunun kökenine inileceğine, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, darlığa düşmeyeceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, çok kolay bir hayatı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üvey oğluna sarılmak keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada vefat etmiş oğluna sarılmak ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine, insanların güvenini kazanacağına, zorluklarını aşacağına, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ruken

Uzun zamandır gormedigimi benden uzak olan oğlumu gördüm ve birbirimize sariliyorduk mutlu oluyorduk

Gülizar

Hocam mrba ben altı yedi aydır oğlumu göremiyorum rüyama geldi sarıldık ben seni çok seviyorum dedim seni ben bırakmadım yemin ederim dedim oda dedi yemin ederim sen beni sucluyirsun bnde hayır falan diyordum oğlum şuan sekiz yaşında çok üzgünüm ?

Anonim

Bir buçuk ay önce 2,5 yaşındaki oğlum vefat etti.Bugun geldi yanıma büyümüş bı şekilde boyu uzamis Annem senin boyun uzamis diyorum.Oglumda utanıyor ve gülüyor sonra dayısıyla dışarı çıkıyorlar.

Anonim

Merhaba rüyamda asker ve sivil savaşı gördüm ve çocuklarımı çağırarak ortanci oğluma sarıldım

Alper bertiz

Merhaba hocam iyi günler diliyorum.rüyamda bir köy yada bir mahalle civarı idi ordaki insanlar 2 kopek yüzünden çok korkmuslar ve kapali bir yere tikamislar köpekleri köpekler birbirini isiriyordu vahsi cirkin kopekdi bende yanimdaki adama ac burayi dedim ve elimde katirla onları vurdum kestim öldü sanırım ve sinrasi hatırladığım ise eşim bir yerde yere oturmuş ve bana bakıyordu ama konuşmuyor küs benimle ve bende onun yanında eşimin ablasina baldizla konuşuyordum benim bedenim benim o mu karar verecek diyordum. Ve sonrasi ise hatırladığım büyük oğlum 10 yasindaki oğlumla ve baldizla elele yürüyordum ve sonra ise oğluma ve baldiza sarildim yuruyorduk.Baska hatırlamıyorum nedeni nedir hocam sevgiler saygilar.

Sema ç.oğlu

Ben oglumu 2.5 yıldır göremiyorum bu gece ruyamda oglumla okulda karsılasıyoruz oglum 4 düncü snifa gidiyordu okuş çıkışı konusuyoruz ve sarılıyoruz bizim eve geçiyoruz orda konusuyorum onunla oda annee ben seni cok özledim diyerek ağlıyor ve sonra benimle gelirmisin annem yanımda yatarmıskn bugece sarılıp ağlıyordur cok üzücü be:((

Münevver

Benim oğlum cezaevinde ben dün rüyamda oğlumun ziyaretine gidiyordum gardiyan bana diyordu bu gün açık görüş olucak oğlumu dışarı çıkarıyordu ve ben oğlumla öyle sıkı sıkı sarılıyorduk çok özlemiştik hasret gideriyorduk burnun anlamı nedir acaba