Rüyada Ağaç Orman Görmek

Rüyada ağaç orman görmek çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çam ağacı ormanı görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı işlere girileceğine, aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, birikim yapacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, maddi olarak büyüyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada kavak ağacı ormanı görmek zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yokluktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, başarıların devamlı olacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil ağaç orman görmek hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, elde edilecek menfaatlere, hayırlı bir kişi ile dünya evine gireceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

rüyamda boyu uzun fakat kalınlığı az olan kavaklardan oluşmuş kavak ormanı gördüm. Kavak ağaçlarının sadece gövdesine bakıyordum üst tarafına tepe kısmına bakmadım. Kavak ormanının altı her yer tamamen çimendi çimenler açık yeşildi Çimenlerin boyları kısaydı fakat topraktan sık çıkmıştı toprak gözükmüyprdu

çetin

teşekkür ederim

Rewşen

merhaba,rüyamda dağlık ve hafif puslu hepsi yeşil yapraklı ağaçlar olmakla beraber ,ağaçların yapraklarının arasında sarı renkli olanlar da vardı – bir ormandaydım.annem ve teyzem bana yukarı mı yoksa aşağı doğru mu ,hangi yöne gideceğimi soruyordu.ben de kararsız kalmış düşünüyordum;onları fiziken görmüyordum ama ruhları sanki oradaydı.aşağı kısımda ise güneş gözlüklü orta boyda 35 yaşlarında bir adam vardı.o adamın kötü biri olduğunu hissediyordum.sonra ablamın sesini duyuyordum;o adam silahlı ,silahlı adam nasıl iyi biri olsun diyordu.derken bir bakıyordum ki ablamla aşağı doğru inmişim,indiğim yol sulak ve de ağaçların topraktan çıkmış köklerinin olduğu bir yoldu.ağaçlar o kadar yaşlıydı ki köklerini salmışlardı.biz inince adam da korkup oradaki eski tip kirli beyaz arabasına biniyordu.biz onu kovalayorduk da kendisi de bizden korkup kaçıyor gibiydi.nasıl yorumlarsınız?