Rüyada Ağızdan Cisim Çıkması

Rüyada ağızdan cisim çıkması eşinden yana huzurlu olacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, cebinin para göreceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre hayırlı bir evlilik yapılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, geniş geniş yaşayacağına, yüksek diploma alacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada ağızdan cisim çıkması hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, büyük başarılar kazanacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, kurtuluşa ereceğine, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağızdan cisim çıkması huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşulacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, rüya sahibi bekar ise aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ağızdan Cisim Çıkması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya geçime, dosta ve menfaate delalet eder. Rüya yorumuna göre geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının güzelleşeceğine; ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına; aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine işarettir.

 1. Rüyamda dayımın kötü sesler cıkardgını duydum baktığımda banyoda eğilmiş ağzınsan salya sarkıyordu annem gtti yardıma geldiğinde elinde kocaman yarısı kesik bir şırınga kusarak onu cıkarmış dayım. Anne nasıl yutmuşki bunu diye sorduğum da agzına atmış yutmuş işte dedi

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya özürlere, dosta ve beğeniye delalettir. Rüya tabirine göre yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine; hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine; herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim